Arama sonuçları: *

1. F

Asus TUF Gaming VG27AQML1A Monitör alınır mı ?

Merhaba arkadaşlar sıfırdan sistem dizdim ve en son nokta olan monitöre geldim, 4070 ti ekran kartım var ve buna uygun 2k, ıps ekran, hz değeri yüksek ve 27 inç olan bir monitör bakıyorum. Araştırmalarım sonucu bu ekrana çok ısındım hem hz değeri olsun hem renk konstrant değerleri olsun gayet...
  2. F

(16x2) ddr5 ram önerisi

Araştırmalarım sonucu bu iki ram arasında kaldım hangisini seçmem gerektiğini ve neden seçmem gerektiğini söyler misiniz teşekkür ederim şimdiden. tps://www.epey.com/bellek-ram/g-skill-trident-z5-neo-rgb-f5-6400j3239g16gx2-tz5nr.html...
  3. F

(16x2) ddr5 ram önerisi

hocam ilk başta işlemci olarak bende 7500f düşünüyordum ama biraz inceledikten sonra 7600x e karar verdim temel çalışma frekansı daha yüksek olmasından ve 7500f'in onboard grafiklere sahip olmadığından dolayı bunu seçtim, daha kullanmak nasip olmadı kullanınca yorum yaparım. Ram tavsiyen için de...
  4. F

MSI MAG B650 TOMAHAWK WIFI Mİ Asus TUF Gaming B650M-Plus WIFI mi

Hocam herkese yorumları için teşekkür ediyorum, inci hesabın gaming gecesinden 8200 TL'ye tuf gaming aldım arasında çok bir fark yokken birde indirime girmişken gidip de tomhawka 10000 tl gibi bir para veremezdim
  5. F

(16x2) ddr5 ram önerisi

Merhaba arkadaşlar sıfırdan sistem topluyorum ana kart ve işlemcimi aldım sırada ram kaldı 5000-5500 tl ye kadar bütçem var . Anakartım Asus tuf gaming B650-PLUS WIFI, işlemcim ise AMD RYZEN 5 7600X bu ikisine uyumlu mhz yüksek, cla değeri düşük , expo desteği olan ram tavsiyelerinizi bekliyorum...
  6. F

MSI MAG B650 TOMAHAWK WIFI Mİ Asus TUF Gaming B650M-Plus WIFI mi

Merhaba arkadaşlar aldığım işlemci amd ryzen 5 7600x buna en uygun ana kartlardan araştırmalarım sonucunda bu ikili arasında kaldım hangisini seçmem gerektiğini ve neden seçmem gerektiğini söyler misiniz şimdiden teşekkür ediyorum .
  7. F

Hangi anakartı almalıyım?

Dediğin doğru hocam asus üzmedi bu zamana kadar ama msi hakkında neler düşünüyorsun 1707249528 Sağ ol hocam iyi forumlar.
  8. F

Hangi anakartı almalıyım?

Merhaba arkadaşlar sistemimi baştan toparlamak istiyorum ve ilk olarak ana kartın ne olduğuna karar vermek için size danışmak istedim ilk olarak asusun bu modeli https://www.akakce.com/anakart/en-ucuz-asus-tuf-gaming-b650-plus-amd-am5-ddr5-atx-fiyati,66156688.html msi'ın bu modeli...
Top Bottom