Arama sonuçları: *

1. D

B450M S2H ve R5 1600 AF uyumlu RAM Tavsiyesi

Anakart ve işlemcime uyumlu ram tavsiyelerinizi bekliyorum dostlar.
  2. D

2500 TL (max.) MONİTÖR DAHİL HAZIR OFİS SİSTEMİ TAVSİYESİ

İyi forumlar herkese. Ofis kullanımı için ama yavaş olmayan bi sistem alınması gerekiyor ve parça parça olmayacak, kasa monitör klavye mouse hoparlör şeklinde olacak her biri sıfır fiyatına. Performans amaçlı değil iş görecek şekilde. Malesef bütçe kısıtlı. Şimdiden teşekkürler.
  3. D

Battlefield 1 oynarken sistem kapanıyor reset başarısız

Selamlar cümleten. Daha önce böyle bi sorunla karşılaşmadım. BF1 multiplayer conquest oynuyorum. 1 map bitiryor diğerine geçince oyunun ortalarına doğru pc kendi kendini resetlemeye kalkıyor. Bunu yaparken cpu ve gpu 69 derecedeydi daha da üstüne çıkmadı oyunda genelde 67ydi ikisi de. Aylardır...
  4. D

Öneri Gigabyte B450M S2H RAM uyumu

Bu anakartı kullanan arkadaşların bellek model tavsiyelerine ihtiyacım var.
  5. D

Yardım Takılı RAM 16 Fakat Kullanırken Kendi Kendine 8'e Düşüyor, Tek Kanal Görüyor

Merhabalar. Bu sorunla ilgili daha önce de konu açmıştım ama aradan geçen zamanda format ve testler yaptım. Güncel halini anlatıyorum artık çıldıracağım. Sorunum şu: Hyperx 2933 MHZ RGB Predator 8*2 ramler takılı. Sistem 16 olarak başlıyor, fakat kullanım esnasında kendi kendine 8'e düşüyor...
  6. D

Corsair HS70 Kablosuz 7.1 Siyah Oyuncu Kulaklığı 599 TL

Bu tarz bi kulaklık arayan varsa buyrun dostlar: https://urun.n11.com/mikrofonlu-kulaklik/corsair-hs70-kablosuz-71-siyah-oyuncu-kulakligi-P311030555?gclid=EAIaIQobChMI_pvpuPC66QIVw4XVCh3HMAZfEAQYByABEgKftfD_BwE&gclsrc=aw.ds
  7. D

GIGABYTE B450M S2H ve R5 1600 AF için RAM Tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar. 2933 Mhz Rgb Predator belleklerim anakartımın desteklenen ürün listesinde yok ve kendi kendine 8'e düşüyor kullanımda sorunlar var. Her şeyi denedim arızalı parçam yok gibi gözüküyor. Elimdeki RAM'leri satıp uyumlular listesinden bi bellek almalıyım ama modelleri piyasada...
  8. D

Sistem boot bazen başarısız oluyor ekrana görüntü gelmiyor ama çok nadir

Merhaba arkadaşlar 2 haftalık sistem olmasına rağmen yine yepyeni bi sorunla karşınızdayım. Bilgisayar uyku modundayken veya kapalıyken sistemi başlatmak istediğimde çok çok çok nadir olarak boot fail oluyor hiçbir görüntü gelmiyor ekrana. Ne Gigabyte yazısı ne başka bir şey. Restart tuşuna...
  9. D

Windows 10 Sanal Bellek Sorunu

Merhaba arkadaşlar. Dün 16 GB belleğimin kendi kendine 8'e dönüşmesi sorunudan bahsetmiştim. Şu an 16 ram takılı, 8 görüyor ama şu görüntüye bi bakın dostlar: İşaretli Total Virtual kısmında sanal bellek 9 küsür gösteriyor. Fiziksel bellek olarak bir tanesini görüyor. Şu sanal bellek olayını...
  10. D

16 GB RAM ile sistemim başlıyor fakat rastgele zamanda kendi kendine 8 oluyor

Arkadaşlar imzamda gördüğünüz sistem henüz 2 haftalık. Ram modeli desteklenen listesinde yok ama taktığımda beri 16 ram görüyor. Memtest birazdan yapacağım windowsun kendi ram testinde hiç hata bulmadı. Bu sorunun kaynağı ne olabilir? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. -Diğer parçalar...
  11. D

Seagate Firecuda 1 TB SSHD iyi bir seçenek mi?

Merhabalar. 450-500 lira harcatıp da 480 gb kapasite sunan ssdler görüyoruz HALA -malesef dolardan dolayı-. Fakat günümüz oyunlarında yüksek kapasite kullanımını da kabullenmemiz gerekiyor artık. Sistemim ve başlıca uygulamalarım halihazırda nvme diskimde yüklü. SSHD olayı nedir, ne değildir...
  12. D

500 GB SATA SSD Tavsiyesi

m2 portum dolu arkadaşlar kingston a2000 500gb. Ekstra oyunlar için ssd tavsiyesi arıyorum. Crucial BX500 modeli dayanıksızmış. WD Blue iyi gibi gözüküyor. Samsung'a para yetmiyor şu an malesef. Bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz...
  13. D

Logitech G213 Oyun Klavyesi Kullanan Var Mı?

Başlıktaki klavyeyi almak istiyorum. Eğer varsa kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum. Alternatifim bu: HyperX Alloy Core RGB Klavye TR, Siyah: Amazon.com.tr
  14. D

Yardım Gigabyte B450 Gaming X - ASRock B450M Pro4 vs. - Gigabyte S2H Anakart Seçimi

Arkadaşlar vatan'da aorus elite stoğu bitmiş ve mağazaları kapalı karantinadan dolayı. Şu kartlar arasında kaldım ve yeni bir konu daha açayım dedim. 500 TL - https://www.hepsiburada.com/gigabyte-b450m-s2h-AMD-b450-2133mhz-ddr4-soket-am4-matx-anakart-p-HBV00000H3C7W?magaza=Techburada 700 TL -...
  15. D

Kingston HyperX Predator 2933MHz CL15 RGB

Vatan'da garanti süresi 24 ay yazıyor fakat resmi sitede ömür boyu garanti mevcut yazıyor: https://www.hyperxgaming.com/tr/memory/predator-ddr4-rgb?partnum=HX429C15PB3A/8 Bu işin doğrusu nedir? Bu bellekten iki tane almayı düşünüyorum sırf ömür boyu garantiden dolayı. Derinlemesine bi inceleme...
  16. D

MSI RTX 2060 ventus xs 2600 TL VERİLİR Mİ

Şunu alayım buna çıkayım derken RTXlere bakmaya başladık. Değer mi arkadaşlar? Vatan'da piyasadan çok daha ucuza şu an. https://www.vatanbilgisayar.com/msi-geforce-rtx-2060-ventus-xs-6g-gddr6-192bit-dx12-nvidia-ekran-karti.html#yorumlar 500 GB NVMe dahil R5 1600 sistem 5750 TL tutuyor.
  17. D

GIGABYTE B450 AORUS ELITE vs. ASRock B450M PRO4

Şu an gigabyte ağır basıyor. Siz ne diyorsunuz?
  18. D

GIGABYTE B450M S2H ALTERNATİFİ ANAKART TAVSİYESİ

Merhabalar herkese mutlu haftasonları diliyorum. :) S2H modelinin fiyatı 480-500 civarında. Anakartlarda VRM olayı varmış sanırım ve overclock veya zorlanma gibi durumlarda bileşenlerin dayanıklılığı, genel dayanıklılık ve ekstra özellikler düşünüldüğünde farklı modeller karşıma çıkıyor...
  19. D

1900 TL 1660 SUPER Ventus XS vs 1500 TL 1650 SUPER GAMING X

Şu an incehesap'ta gaming x 1529 TL fakat bütçeyi zorlayıp 1-2 parçayı kısıp 1660 SUPER'e gidebilirim. Sizce değer mi? Vatanda 1660S 1933 TL.
  20. D

İncehesap Gaming Gecesi Ürünler Çok Mu Geç Geliyor?

Şu an Kingston a2000 ve 1650S Gaming X uygun fiyata sitede. İndirimli siparişler çok mu geç geliyor?
Top Bottom