Arama sonuçları: *

1. Z

BLUESTACKS GİBİ EMULATORLER GÜVENİLİR MİDİR??

Bilgisayara mobil uygulamalı yüklemek için bluestack, nox, veya gameloop gibi emulatorler güvenli mi? Bilgisayarımıza zarar verebiliyor mu ? Ömrünü kısaltıyor mu arkadaşlar? Birde önerecek olsanız hangi emulatorü onerirsiniz?
  2. Z

Öneri CRACK OYUN İNDİRME SİTESİ

Dostum tek zeki sen değilsin :) . 10tl lik oyuna şuan 30dolar ödemek istemiyorum
  3. Z

Öneri CRACK OYUN İNDİRME SİTESİ

Arkadaşlar virüssüz güvenilir crack indirebileceğim hangi siteyi önerirsiniz. Eski pc ye direk yüklüyordum. Şimdi yenisine bilmeden indirmek istemiyorum.
  4. Z

Öneri MOUSE PAD ÖNERİSİ 300₺

En az 70x30 olucak şekilde 90x40 gibi renk fark etmez sade olsun yeter f/p olarak iş görücek mouse pad önerebilir misiniz bütçe 300₺.
  5. Z

Yardım 7800x3D İŞLEMCİMİN SICAKLIĞI NORMAL Mİ

MSI Afterburner yüklü zaten hocam Hocam 2K Very High ayarlarda 78 medium da 75 buyrun hocam görsel linkte: https://drive.google.com/file/d/1ID6ckMKCJQBfbSZY7mr_hKzY8Xmd8ffL/view?usp=sharing
  6. Z

2k Hazır sistem aldım hocam montajlamadım bilmiyorum yukarıya doğru dışarı üflüyor. amd ryzen master ve nvidia denetim masası yüklü pbo açık hocam güç seçenekleri yüksek performans sistemin GPU: Asus Dual RTX 4070 SUPER CPU: RYZEN 7 7800X3D ANAKART: ASUS PRIME A620M-A-CSM RAMLER: Mushkin...
  7. Z

İşlemcim RYZEN 7 7800X3D "Internet Cafe Simulator 2" Oyununda 80 derece oluyor sıvı soğutmam ise bu model: https://www.amazon.com.tr/Thermalright-240-V3-So%C4%9Futucu-So%C4%9Futma/dp/B0CCP7F5Z8 bu sıcaklık değeri normal mi bu işlemci için?
  8. Z

Yardım GÜÇ KAYNAĞIMDAN SES GELİYOR??

Rahatsız ediyor çok fazla. Ben direk acil mi göndermem lazım diye sormuştum işlerim var diye. Yoksa haklısınız kesinlikle göndermem lazım teşekkür ederim 1711635582 Rahatsız ediyor çok fazla. Ben direk acil mi göndermem lazım diye sormuştum işlerim var diye. Yoksa haklısınız kesinlikle...
  9. Z

Acil mi göndermem lazım. İleride sıkıntı çıkar mı
  10. Z

Nasıl yani anlamadım. PSU nun switchini kapatınca ses kesiliyor doğru da. Bilgisayar bu sefer nasıl çalışacak ?
  11. Z

evet emin oldum hatta şunu fark ettim. Fişten çıkarınca ses 10 saniye sonra gidiyor. Fişe geri takınca yine başlıyor.
  12. Z

İnternetten hazır sistem aldım ve psu olarak " FSP Hydro K PRO 750W 80+ " tercih ettim. Bilgisayarı çalıştırmasam bile, güce bağlamasam bile, fişe takmasam bile güç kaynağından sanıyorum bir ses geliyor. Sürekli devam ediyor. CS 2 yi açınca ses artıyor ama mesela valorant ı açtım ses artmadı...
  13. Z

🔥İndirim EPİC GAMES NASILDIR? ALINIR MI

Sıkıntı çıkarmaz değil mi. Gönül ister steam olsun ama dolar koyuyor malesef
  14. Z

🔥İndirim EPİC GAMES NASILDIR? ALINIR MI

Arkadaşlar epic gamesten God of war 449₺ Cyberpunk 2077 499₺ Red Dead Redemption 2 494₺ Tom Clancy's Rainbow Six® Siege 45₺ Tomb Raider GAME OF THE YEAR EDITION 8₺ oyunlarını 1500₺ ye almayı düşünüyorum. Epic gameste bazen oyunlar eski sürüm veya optimizasyonu kötü oluyor. Alınır mı? Ayrıca %10...
  15. Z

Red Dead Redemption 2 PCDEN OYNAYABİLİR MİYİM??

Arkadaşlar epic gameste 500tl oyun xbox store da 469tl. Fakat Red Dead Redemption 2: Ultimate Edition 200₺ gözüküyor. Bunu almak için rdr2 ye sahip mi olmak gerekiyor yoksa direk 200 TL'ye oyunu alabiliyor muyum. En önemlisi xbox storedan alıca bilgisayardan oynayabilir miyim
  16. Z

Yardım SIVI SOĞUTMA TERCİHİ

İşlemcim Ryzen 7 78003D sıvı soğutucu olarak 2 seçeneğim var sizce hangisinin performansı, soğutması daha iyidir 1. Cooler Master MasterLuquid ML240L V2 2. Thermalright Aqua Elite 240MM Hangisi neden daha iyidir? lütfen başka soğutucu önermeyin bunlar var seçenek olarak teşekkür ederim
  17. Z

Rtx 4070ti̇ Super'i̇n Yaninda R5 7500f Darboğaz Yapar Mi

hangi işlemci hocam?
Top Bottom