Arama sonuçları: *

1. E

4070 ti süper hazır sistem 47999

Bütçe buysa elbette alınır. Ram önemli değil, PSU yeterli. 1 TB nvme yeterli. Daha ucuza bulunamıyorsa alınabilir. Monitör nedir, ne tarz oyun oynuyorsun, içerik üretiyor musun ya da planın var mı?
  2. E

90 K YA TOPLADIĞIM BİLGİSAYAR NASIL OLMUŞ?

90k sistem deyip içinde şunlarda var olmamış. Arkadaşlar 90k için fikirlerini söylemişler. Sistem 90k ise olmamış, sistem dediğin hafta sonu 90k harcayacağım içinde de beyaz eşyalar var vs ise onu da kimse yorumlayamaz :) Öncelikle mevcutta bilgisayarınız var mı? Ne amaçla sistem topluyorsunuz...
  3. E

Yeni monitör aldım oyun oynanmıyor berbat hissettiriyor

Senin bildiğini zaten söyledim, en iyi sen biliyorsun. O kadar bilmene rağmen soruyu soran arkadaşın yorumunu ti'ye alıyorsun. Ben kısa yazdım çünkü o an vaktim yok :) Yazdıkların beni dogruluyordu, ben ghostingi etkileyen ayar var dedim, sen yok dedin. Ama yazdıklarında yapılan ayarların...
  4. E

40-45K sistem önerisi

Sistem gayet yeterli. Ben de sıvı sogutucuya karşıyım. 4070 süper de baya güzel aslında. Biostar da sorun olmaz. Zaten hedefine uygun sistemi tek seferde alıyorsun. Ben rog strix anakarta verdiğim paraya çok üzülüyorum mesela. Bir uygulamasını yüklemek için (aura) yalansiz en az 20 tane ıvır...
  5. E

Bu ne böyle Allah aşkına??? AC Valhalla güncelleme.

320 saat mi. Baya iyiymiş. Ben de bakayım bi ne imiş bu.
  6. E

Bana cevap vererek beni doğruladın. İşte ghostingi etkileyen bir sürü ayar var. Zaten mevzu da bu. Hatta gtg açılımına bakarsan en hızlı geçişin değeri olduğunu bilirsin. Mesela tek örnek, FPS oyunlarında gtg yakalamak için daha parlak kullanırsın. Neyse bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp.
  7. E

Epic Games Değişime gidiyor

Arayüz sade değil baya eksik. Ayrıca arayüz biraz fazla kaynak tüketiyor olabilir. Epic arayüzü açıkken ekran kartı kullanımını takip ettiğimde öyle hissediyorum. Tam bir test yapmadım bir his sadece. Epic arayüzü bir epey kötü. Ama tabii ki kullanıyorum çünkü amacım oyunlara daha kabul...
  8. E

4070 hazır sistem 30.099₺ alınır mı?

Sonuç olarak bilgisayar alma sonra alırsın'a gelmiş konu. Arkadaş güzel izah etmiş derdini: Bütçe 32000 hikayeli oyunları seviyorum, FPS derdim yok. Tabi cevap veren arkadaşlar da deneyimlerine güvenerek, "o öyle olmuyor ilerde para bulunuyor ve yükseltmek istiyorsun ama sistemin yükseltmeye...
  9. E

Sen kendi üslubuna bak. "Ghosting yapan bir ayar diye bir ayar yok." Bunu söylüyorsun ve cevap verdiğin kişinin ne demek istediğini de pek âlâ anlayıp küçümsüyorsun. Birisi Google'dan aratıp gelince senin cevabını okuyup yanlış birşeyler öğrenmesin diye düzeltiyoruz yoksa senin yorumunun zaten...
  10. E

Abdullah Abi Donanım Arşivi Cahilmiş😂😂 R7 5800x3D 4070'e Darboğaz Yaparmış

Bir kere dar boğaz yemek nasıl bir terim belki yanlış tanımlıyorsunuz. Ayrıca bu oyuna göre değişir. Monitörün tazeleme hızına göre değişir. Böyle kalıplaşmış ezbere konuşulmaz. Üslup dışında, konu özelinde bu darboğaz meselesi çok fazla önemseniyor. Darboğaz sadece belirli bir oyun veya belli...
  11. E

Gayet ayar var. Asus da var, Samsung da var. Bilmediğiniz şeye ordinaryus gibi ahkam kesmeyin. Bazı ayarlar görüntü kalitesine önem verir bazı ayarlar tepki süresini önceler. Orada tabii ki ghosting ayarı yazmaz ama ghostingi en aza indirmek için doğru ayarları yapmak gerekir.
  12. E

Yardım nvidia driverları bezdirdi !

Arkadaş format atmadan önce de oluyordu diyor, gelen cevaplar ddu programıyla sil yeniden yükle. Biri de experiance gerek yok demiş, ilahi arkadaşlar. İyi bayramlar (müslümanlara)
  13. E

Asus tuf 7900xtx ve Sapphire 7900 xtx nitro

7800 XT aldım ve gayet memnunum. Alternatifi yoktu.
  14. E

Asus; GT301, AP201, A21 vs Corsair iCue 300D vs Vento VG07F

Çok pahalılar. Yani verdikleri aldığından az genel olarak. USB 3.2 bari olsun o kadar para verince.
  15. E

FAİZSİZ TAKSİT İLE TOPLAMA PC

Sistemin güzel, fiyatları zaten kendin karşılaştırmışsındır. Soğutucu iyi gözüküyor ondan emin olmak lazım. 7500f için yeterli olabilir ama am5 serisine bir kaç nesil işlemci çıkacak öyle düşününce iyi olduğundan emin olmak lazım. Asus markası kasayı beğenmedim. Zaten Asus genel olarak...
  16. E

bilgisayarıma 5bin teklif geldi kabul ediyimmi yoksa bekliyimmi

1080p60 için gayet ortalama bir bilgisayar. Satma nedenini bilmiyorum ama PSU 1000, monitör 1500, ekran kartı 3000, SSD 1tb diyorsun gayet güncel bir SSD ve 1000, anakart 1000, islemci 1000, kasa 500, ram vb 500 olsa 9500 eder ama malum ikinci elde eğer de bir an önce satabilmek istiyorsan 8k ya...
  17. E

Çözüldü✓ Kendi bilgilerime göre sistem topladım sizce daha iyisi olabilirmiydi

Buraya yazdiysan yoruma aciksin demektir. Biz de merak ederiz neden böyle düşündüğünü. Muhatap ayird etme imkanın yok, burası forum. En fazla cevap vermezsin. Mesela çevremde herkes bana danışır bilgisayar alacağı zaman. Ben de spor aleti alacaksam fitness deneyimi olan ya da sağlık bilgisi...
  18. E

Yardım 15.000 TL'ye 7800X3D alınır mı?

Peki birisi alınmaz dese ne alacaksınız? Yani sistemfe normalde ne işlemci var?
  19. E

Çözüldü✓ Teknosa Kullanilmiş İşlemci̇ Gönderdi Ne Yapmam Lazım

Yok est. Anlamaya çalıştım. Gerçi ben de yakınlarına o şekilde topluyorum ama genelde işlemciyi ikinci el alıp sistemi kurguluyorum. Tabi ihtiyaca göre ve bütçeye. Neyse ben olsam iade etmezdim muhtemelen ama yarın birgün bişey olsa referans siz oldugunuz için huzursuz olursunuz. İade edin...
  20. E

Çözüldü✓ Teknosa Kullanilmiş İşlemci̇ Gönderdi Ne Yapmam Lazım

Fiyatı mi uygun ki bu işlemciyi 3 ay sonra kullanmak için aldınız? Onun dışında, içine sinmeyecek işe iade edin gitsin. İncehesapta ben sorun yaşamadım daha önce. Ama 3 ay sonra kullanmak için i3 10100 mu aldınız?
Top Bottom