Arama sonuçları: *

• Users: Anpro
  • Order by date
  1. A

HY300 - HY320 - HY350 Android Projeksiyon Yardımlaşma Modlama :)

Bu ayarların yapılabildigi gizli bir menu var, acmak icin asagıdaki videodan yararlanabilirsiniz.
  2. A

Acma kapama tusu kızılötesi olarak calısıyor. Aldıgınız kumandada kızılötesi varsa tuş programlamaya izin veriyor olması lazım. Böylece kendi kumandasından tuşu kopyalayıp kullanabilirsiniz. Yoksa projeksiyon uzerinden ya da kendi kumandasından actıktan sonra bluetooth ile kullanabilirsiniz sadece.
  3. A

rica ederim. su anda aliexpress de fiyat $51.61 + gümrük. kacırmayın
  4. A

Merhaba. Butcenizin biraz uzerinde ama Ttec Dynamite Quattro 40W tavsiye ederim. hy320 ile bluetooth ses gecikmesi yok. isterseniz aux girisi ile kablolu da kullanabilirsiniz. sarj olurken calısabiliyor. kucuk ve gucsuz bir hoparlor degil kesinlikle. sarjı da cok iyi dayanıyor. sonradan bir tane...
  5. A

merhaba, yan tarafta küçük bir kapak varmıs temizlemek icin: ya da tamamen içini açmanız lazım:
  6. A

hy300 native olarak 720p, yani kaynak ne olursa olsun yansıtabilecegi max 1280x720 cözünürlük. 4K destekliyor demek, 4K kaynaktan görüntü verildiginde 4K yı 720p ye cevirerek yansıtabilecek islemci gucune sahip demek. Sanırım 4K 30Hz destekleyebiliyor cihaz hic denemedim, pek bir anlamı da yok...
  7. A

Merhaba, bence mümkünse iade talebi oluşturun zaman kaybetmeden. Şansınızı denemek istiyorsanız içini açın, aşağıdaki vidyoda dk 2:23 teki gibi fanı hafif ittirince düzelebiliyormuş.
  8. A

lisans işini cözemedim, maalesef 480p netflix vs 1711704949 5k ya byintek x25 öneririm, su anda indirimde. HY serisinden daha iyi bir cihaz. https://www.amazon.com.tr/BYINTEK-Projekt%C3%B6r-Otomatik-odaklama-PowerPoint/dp/B0CFV9PRCH
  9. A

burada vergi görünmüyor, ayrıca kapıda vergi ödemesi çıkabilir dikkat edin
  10. A

oda karanlık olmazsa görüntü de pek iyi olmaz ama daha yakından yansıtırsanız sorun olmayabilir fiyat cok iyiymis link paylasabilir misiniz?
  11. A

2. gonderdiginiz p30 daha iyi diyorlar genelde. kasası daha saglam, hoparloru daha yuksek sesli ve ısıgı daha kuvvetli. Ayrıca daha genis acı goruntu veriyor diye biliyorum. android sürümü ya da arayüzü farklı sanırım. 1711375676 merhaba aynı durumu hy320 de yasıyorum. cozebildiniz mi ?
  12. A

Mümkünse amazondan alın. Cihazda sorun cıkarsa amazon daha cok yardımcı oluyor.
  13. A

benim araştırmama göre hy350 digerlerinden 10 derece kadar daha sıcak calısıyor ve sıcaklık sebebiyle ekranda lekelenme sorunu yasayan daha cok. ben hy320 den cok memnunum. aliexpress de su anda indirim var. hy320 67.5 dolar, 5 dolar da kupon veriyor. vergi, kargo dahil 100 doların altında...
  14. A

Cihazı daha hic acmadım, belki açan arkadaşlar yardımcı olabilirler. Prizma gibi bir parça ve ara camlar var onların da yönü olabilir. Düzelmiyorsa da vakit kaybetmeden ucret iadesi isteyin bence.
  15. A

Bu normal degil. Söktükten sonra parçaları yanlış takmış olabilir misiniz? 130 cm den tam karşıya bu sekilde bende görüntü
  16. A

Merhaba. Aliexpres ten 76 dolar + 50% vergi ile aldım, 2 hafta icinde geldi. Beklentimi karşıladı, gayet memnunum. Bir tek sorun bu cihazlar sertifikalı olmadığı icin netflix kendi uygulamasıyla 480p izlenebiliyor. Bunu nasıl çozebilirim onu araştırıyorum. Hy300 le kıyaslarsak daha saglam...
  17. A

Bende otomatik duzeltme zoom kullanırken de çalışıyor. Netlik sorunu lensin kalitesi ile alakalı. Lensin kenarlarının çözünürlüğü kötü değil aslında ama ortası ile aynı mesafeye odaklamıyor lcd deki görüntüyü. Bu soruna Petzval alan eğriliği (field curvature)deniliyor. Daha uzaktan...
  18. A

Standard ayarla denedim, daha cok belli oluyor beyazlardaki yansıma. Bence cihazınızda sıra dışı bir şey yok. Brightness ı artırarak siyahları biraz aydınlatırsanız yansıma daha az belli oluyor. Daha önce gönderdigim görüntü ayarlarını deneyebilirsiniz.
  19. A

Rica ederim, üzüldüm çalışmamasına. Araştırdım dediğiniz imaj alma işini, android i fabrika ayarlarına döndürürken kullanılan boot.img varmış. Bunu cihazdan çıkarmak için çeşitli yollar var ama beni aştı. Root erişim lazım onu çözemedim. Bir de cihazı direk bilgisayara kablo ile baglamanın yolu...
  20. A

ADB adında bir program buldum, android in içinde yüklü gelen uygulamalara erişmek ve silinmeyenleri silmek için kullanılıyormuş. wifi ve bluetooth la ilgili gördüğüm 3 tane apk yı benim cihazdan çıkarıp ekledim. durumu düzeltir mi daha mı kötü yapar bilemiyorum, denemek size kalmış. ekledigim...
Top Bottom