Arama sonuçları: *

1. T

Video aciliyor ama sadece ses geliyor

Telefonumdan(xiaomi) laptopuma video atiyorum windows media player ile acmaya calisiyorum aciliyor ama sadece ses geliyor goruntuyu gostermiyor nasil cozerim bilen varsa yardimci olabilir mi
  2. T

Monitorde goruntu kendi kendine gidip geliyor nasil cozerim

Garantisi yok ben kablodan olucagini dusunmuyorum bence baglanti noktasinda bi catlak vs olbilir senin dedigin gibi. 1709551731 Peki elektronikci baglanti noktasi tamirini kaca yapar
  3. T

Monitorde goruntu kendi kendine gidip geliyor nasil cozerim

Ekran oyun sirasinda veya normal zamanda da her birkac saniyede bir goruntu gidip geliyor bu neden olur ve nasil duzelir. Hdmi monitor giris kismini oynatinca da gidip geliyor
  4. T

Turbox Ekran karti alinir mi

İkinci el peki alirken neye dikkat etmem lazim ekran kartinda cok bilmiyorumda kb
  5. T

Ya ben iste ikinci el sistem toplicam rx580 istiyorum sence ikinci el mi alim yoksa turbox modelini mi
  6. T

Turbox sifir almak mi yoksa asus vs ikinci el almak mi daha mantikli 1708670034 3000
  7. T

Ne gibi bi sorun cikarir peki
  8. T

Turbox ekran karti alinir mi
  9. T

5500 TL bu sistem alınır mı ikinci el

Reis islemciyi yanlis mi yazdin a10-5800k cikiyo
  10. T

Ebayden urun yollamak

Simdi sorum su ben ebayde konumumu abd yaptim elimde reel olan bi ayakkabiyi listeledim ve diyelim ki o ayakkabi satildi ben onu tr den nasil yollarim,Fed ex ten kargo sectim ama denver dan degilde ist dan gidicek bu bi sorun mu sorunsa nasil cozebilirim bilen birisi lutfen yardimci olsun yeni...
  11. T

Rx 6700 ile ryzen 5 5600 mu yoksa i5 12500 mü hem oyun hem yazilim icin

Hem oyun hem yazilim icin hangisi daha mantikli
  12. T

Ryzen 5 1600x rx 6600 swift 8gb sistem nasildir

Reis peki 2-3k fiyat bandinda alabilicegim ikinci el islemci onerisi yapabilir misin drop veya darbogaz yapmicak 1707668203 Reis 5500 e de kotu diyolar o yuzden tam emin olamiyorum arada kaliyorum
  13. T

Ryzen 5 1600x rx 6600 swift 8gb sistem nasildir

Ekran karti: xfx rx 6600 8gb swift İslemci: ryzen 5 1600x Ram:32 gb 3200mhz g skill Anakrt: B450m pro vdh-max Guncel oyunlarda yuksek ayarlarda kasmadan oynatir mi
Top Bottom