Arama sonuçları: *

1. T

🔥İndirim Lenovo legion R27İ-30 5849 TL

https://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-27-legion-r27i-30-165hz-0-5ms-ips-full-hd-gaming-monitor.html?utm_source=epey&utm_medium=cpc&utm_campaign=epey_genel Şimdiye kadar ki en düşük fiyatı sanırım. 24 inç olanı kadar tutulan bir model mi bilemiyorum.
  2. T

ÖLMEDEN ÖNCE OYNANMASI GEREKEN OYUNLAR

Hostile Waters Street Racing Syndicate Will Rock
  3. T

🔥İndirim Samsung Galaxy s23 ultra 38.500

Satıcı pek güven vermiyor.
  4. T

Hangisi daha komple bir monitor

Yanlış görmediysem hoparlör yok ve belirtmeyi unutmuşum yerim küçük maks 24 inç bakıyorum
  5. T

Hangisi daha komple bir monitor

Herkese merhaba aradığım özellikleri içeren maks 7k fiyatlı birkaç monitör var sizce bunlardan hangisini tercih etmeliyim. Oyun,film,günlük kullanıma uygun ve hoparlörlü pivot özelliği de olan kısaca en komple ürünü arıyorum. Asus TUF Gaming...
  6. T

asus tuf 280hz monitör alınır mı?

Hocam ben de bu ürünü takip ediyorum şuan 10000 lira civarı bir fiyatı var memnun musunuz hala ben daha çok internette gezinmek film vs izlemek için düşünüyorum.
  7. T

Öneri 960m ile uyumlu Monitör önerisi

GTX 960M 4 GB ekran kartlı 6700hq işlemcili laptop ve tab S9+ ile birlikte kullanabileceğim arada fps veya hikaye oyunlar da oynayacağım ama çoğu zaman internette gezinme ve film izlemek için kullanılacak 27 inç monitör arıyorum. Ekran kartını çok tanımıyorum yeni bir sisteme geçene kadar 2k...
Top Bottom