Arama sonuçları: *

1. G

🔥İndirim 159,00 TL------Lenovo Legion Control Oyun Mouse Pad (L), UItra Ince, Kaymaz, Kilitli Kenar, Su Itici, Siyah

Bende önermiyorum pek bilmiyorum mousepad ama brnim 2 3 önce almıştım öncelikle masaya yapışmıyor ve mousepad iyi değil gibi mouse üstünde iyi gitmiyor
  2. G

4000 TL bluetooth kulaklık önerisi

Q30 da kırıldı ama malzeme kalitesi daha iyiysw akabilirim
  3. G

sağ ve büyük el mouse önerisi

serçe parmağımın dışarıda kalmasını istemiyorum. Elim 19.5 cm ye 9 cm . g102 kullanırken elimin serçe parmağı hep dışarıda kalıyordu ve aşırı küçüktü palm fingertip olarak şeklinde kullanıyorum. sensörü kaliteli olsun fiyat olarak 1000 1500 TL arası .
  4. G

4000 TL bluetooth kulaklık önerisi

öncesinde anker soundcore q30 kullanıyordum. Ve kırıldı . Müzik olarak memnun kaldım ama plastik kalitesi kötüydü bence en azından benim için 1.5 yıl içinde kırıldı. Bir de normal hayatımda işitme cihazı kullanan biriyim bu yüzden sesi yüksekte kullanıyorum ve anker q30 da ses dışarıya...
  5. G

Ankara'ya gidince bunalma oluyor

harbiden Ankara bürokrasi şehri
  6. G

💅🏻Ne kadar aşkosun(🥰) testi💅🏻

%0 benimki de
  7. G

🤯Bipolar Bozukluk Testi🤯

Zaten burdan en fazla fikir edenilrisn sorular doğru ama o anlık durumuna göre değişiyor
  8. G

🤯Bipolar Bozukluk Testi🤯

Harbideb herkesin var heralde ama herkesde olabilecek şeyler
  9. G

🌍Gizli Milliyet Testi🌍

En uzak kongolu çıktı da 1711308440 2 millet mi var acaba
  10. G

🌍Gizli Milliyet Testi🌍

Koreli çıktım aga
  11. G

Thermalright Assassin Spirit 120 Plus V2 999TL! (Değişti)

7500f için iyi mi yeter mi
  12. G

Lise devamsızlığım tam 5 gün ne yapmalıyım ?

Harbiden ne alaka konuya girip Allah'ın asosyali , hamal filan diyorsun 1711133398 Devamsızlık herkes yapıyor yani neyin havası
  13. G

🚨2024-MSÜ: Sınav Sonuçları Açıklandı🚨

Geçen sene de öyleydi.
  14. G

IQ testine mantık kuramadığım soru

6 işte üsttekilerde aynı anda olan yerleri siliyorsun. Olmayanlar 3. De olucak mesela sol ortada çizgi varsa 1. De 2. Ye bakıyorsun 2. De yoksa 3.]de olması gerekiyor ama 2. De de varsa almıyorsun çıkarma işlemi gibi
  15. G

⚽Fenerbahçe 3-2 Trabzonspor⚽

Onu geç de yine rezil olduk tt ve redditte filan yabancılar filan konuşuyordu
  16. G

Bir de bir oyun için ne hallere düştü millet
  17. G

Stada atlayan birinin sözünü mü dinleyelim?
  18. G

Epic Games/Steam Bahar İndirimleri Tavsiye ?

31 dolar
  19. G

Yardım Cloud 2 Aldım Ama Hiç Memnun Değilim

Özellikle müzik kulaklıkşarı denedikten sonra sesleri o kadar kötü geliyorki cloud 2 sesler bakımından
Top Bottom