Arama sonuçları: *

1. S

Çözüldü✓ 45K Laptop Önerisi

Evet bende gitme gibi bi şansı yakalamışken oradan alıcam teşekkür ederim
  2. S

Hocam şimdi şöyle benim Bulgaristan'a gidip ordaki mağazalardan alma şansım var bu yüzden baya bi uyguna gelicek. Yani şunu demek istiyorum ordan laptop almak daha mı mantıklı olur
  3. S

Hocam bilmiyorum MSI ı alıcam sanırım çünkü i7-13000 nesil fark atıyor ryzen 7 ye. Isınma sorununuda altına ekstra soğutucu alarak çözücem.
  4. S

Evet doğru anlamışsın öyle, ama aynı zamanda işlemciside iyi bir bilgisayar istiyorum.
  5. S

Hocam MSI modelini neden önermiyorsun. Diğer forumlarda ve youtubede baktığım kadarıyla gayet de güzel bi cihaz gibi gelmişti bana, tabi eğer başka bildiğin bilgiler varsa paylaşırsan sende sevinirim
  6. S

Dediğinizi anlıyamadım hocam. Yani burdaki model MSI orda yokmu diyorsunuz.
  7. S

Hocam şöyle oluyormuş burdaki servise ordan alındığını söyleyip fatura ve seri no ile onlar bunu teyit edip ordaki alınan mağazadan teyit ediyorlarmış ozamanda garanti burda devam ediyormuş. 1708363604 Hocam maşallah döktürmüşsün eywallah 😊 Yani uzun lafın kısası Casper alma, MSI ve Asus la...
  8. S

Hocam şimdi şöyleki ben Bulgaristan dan alıcam bilgisayarı yani oraya gitme imkanım var o yüzden burdaki 45k lık bir bilgisayar orda çok daha uygun. 1708285845 Ya bende MSI ı çok beğendim soğutma sistemi olsun işlemci de öyle gayet güzel ekran kartıda. Birtek ram sıkıntı onuda hallederim...
  9. S

Hocam açar açmasınada yani oynanış açısından dedim açıpta oynayamadıktan sonra bi kıymeti yokki öyle değilmi 1708267422 Hocam açar açmasınada yani oynanış açısından dedim açıpta oynayamadıktan sonra bi kıymeti yokki
  10. S

Bilmiyorum ki hocam bence 4060 ta açar yani gta6 yı
  11. S

Ahahah hocam eğer bu bilgisayara 50k vericeksem gta6 yıda açması lazım 😊
  12. S

Hocam haklısınız bunlar çok güzel cihazlar ama araştırma yaptığım kadarıyla hp ve acerin birazdaha ofis amaçlı olduklarını buldum bu yüzden onları çok fazla önermediler. Oyun için istediğim için MSI ve Asus gibi cihazlara daha çok tercih ediliyor gibi geldi bana
  13. S

Çünkü 45000 e 4070 li ekran kartı kalmadı
  14. S

Teşekkür ederim oyun konusunda daha çok yatkınlığım var yani en azından bu fiyatı veriyorsamda sağlam oyunları en üst grafiklerde oynamak istiyorum bu yüzden bi liste oluşturdum. Bilgilerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim😊
  15. S

Şuanda çok araştırma yaptım bütceme göre hareket etmek zorundayım öğrenciyim almayı düşündüğüm bilgisayarları sıralıyorum. Bu cihazları kullanan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim. 1-) MSI CYBORG 15 a13vf-893xtr İ7-13620h ve RTX4060 2-) Casper excalibur G870 1265-BFBOX-B i7-12650h ve RTX4060...
Top Bottom