Arama sonuçları: *

1. E

Yardım Telefon iade Hakkında

telefon iade edeceğim bozuk gelmişti yenilenmiş telefondu full orjinal diye iade hakkımı kullanmadım teknosadan almıştım iade talebi oluşturdum ama şimdi ben aldığımda a72yi 7800dü bugün fiyata baktığımda 9000 küsür internette görmüştüm bu iade sürecinde ben bu mağduruyetimi biraz irdelersem...
  2. E

steam paylasimli hesabi olan var mi

persona 3 oynamak istiyorum varımdır paylaşımlı hesabı olan tadına bakalım şu oyunun
  3. E

A70 Sm-a705fn orjinal ya da yakın ekran önerisi

Merhabalar a70 cihazımın ekranı kırıldı ekran alıp değiştirmek istiyorum orjinal ya da orjinale yakın dokunmatiği sıkıntı çıkartmayacak ekran istiyorum alıp değiştirip kullanan varsa veya bu iyidir bunu al dediğiniz varsa alıp değiştireceğim yardımlarınızı bekliyrum
  4. E

Abdullah Abi Donanım Arşivi Cahilmiş😂😂 R7 5800x3D 4070'e Darboğaz Yaparmış

bunu bugün gördüm sabah saatlerinde yine tekrarlıyorum insanların bu kadar darboğaz yapmasın aman dikkat edin demesine deli oluyorum yav sanane 4070 ti süper ile 1080pde oyun oynarım max performansıda alirim ama ekran karti daha az kullanılır bu da pcye bir zararı olmaz bazen çok...
  5. E

YÜZYILIN DARBESİ UZUN SÜRELİ XBOX GAMEPASS TÜRKİYEDE BİTTİ

heh bak simdi güzel oturdu kafamda şirket bu en yüksek kari düşünecek böyle gamepass gibi sağlam bir rakip olsa at kosturamazlar bu kadar
  6. E

Bağış İsteyip Yayın Süresini Uzatan Kanallar Hakkında

ah azcık oyunlarda iyi olsam ve ortam müsait olsa yayın açar 3 5 kuruşta ben kazanırım :) 8k borç var ve işsizim 8k borç işsiz adama fazla miktar az ama işsiz adama fazla cok degil günlük 150 tl kazansam bile yeter yayından millet deli gibi bağışta bulunuyor sevdikleri yayıncılara
  7. E

İTOPYA kasa rezaleti

bunun sebebi en azindan kutunun internet alis verislerinde kutu zarar görse bile iade reddi çok zor oluyormuş en azindan bir çalışandan oyle duydum 1 yıl önce g733 aldim siyah veya beyaz istiyordum tek siyah kalmıştı onunda kutusu yırtılmış ürünü test ettim orada detaylı inceledim ne çizik...
  8. E

sonuçta belirli bir kura sahip degilmi abdde fiyat 50 dolarsa biz 40 dolara alıyorsak 3 yıl sonrada bu fiyat değişmeyecek ondan bahsediyorum yine dolar üzerinden aynı parayı vereceğiz he bu gamepassin trde bir yeri varsa çalışanları filan onun hakkında bilgim yok bir nebze anlaşılabilir ama...
  9. E

ben mantığı anlamadim atiyorum bugün 3 yıllığına 50 dolar veriyorsam 3 yıl sonrada 50 dolar vereceğim bunu anlamıyorum ne mantığı var
  10. E

55 bin tl ye topladığım sistem mantıklı mı ?

shauwjwywv ya ben ne diyorum neyden örnek veriyorsun cidden alemsin daha fazla zorlama bence
  11. E

3 5 liraya akım koruyucu almak çok mu zor anlamadim kendini haklı çıkarmaya çabasından vazgeç bence gidip 1000 liralık tabii ki almayacaksın ama 2 3 bin liralık alırsan yeterli
  12. E

4070 için gayet yeterli ne gibi sorunlar çıkaracak acaba idare eder bir markanın psusu?
  13. E

ne demek psu kasa psular asiri pahali şeyler değiller 750w + 80 bronze psu al ne çok iyi ne çok kötü sorun çıkarmamış bir markadan yeterli diğerlerine dediğimde çıkıyor işlemciye undervolt yaparsin %5 ısınmaz
  14. E

traş masraflarınız geçen yıla göre ne kadar değişti?

en gec 2025te aynı acıyı bende çekeceğim gecmisler olsun
  15. E

neden ki ben 4070 ti süper almayı düşünüyorum işlemci ve ekran kartına artı olarak anakarta abanip diğer parçalar idare eder seviyesinde olsa yeterli gidip 1tb 6000 okuma 6000 yazma ssd alıp ne yapacağım ya da aşırı kaliteli sogutuculari alıp ne yapacağım islemciden % 5 güç kissan zaten...
  16. E

traş masraflarınız geçen yıla göre ne kadar değişti?

yaklaşık 7 yıldır sac uzatıyorum ben en son yaptırdığımız 20 30 ancaydi :) şu fiyatlara baka
  17. E

ilk defa pc toplayacağım danışmak istiyorum

bana bu bilgilerle gel adamsın sen ekran kartını 4070den dusunuyorum dedigim gibi bildiğim kadarıyla amd intelden daha iyi onada açıklık getirelim ama intel veya amd olması yeterli atiyorum aynı gucteki intelide alirim amdde bir fanboylugum yok ekran kartında biraz var ışın izleme...
  18. E

ilk defa pc toplayacağım danışmak istiyorum

merhabalar yakin zamanda en gec 2 aya ise gireceğim ve sizden yardım istiyorum hemen şimdi toplayalım değilde ne yapmalıyım neleri eklenmelidir cpu gpu uyumu psu tercihi anakart tercihleri ssd okuma yazma hızları ssd için bildiğim kadarıyla oyunlarda pek bir fark yok okuma yazma ile ilgili...
Top Bottom