Arama sonuçları: *

1. B

İ3 10.Nesil İşlemci için ekran kartı önerisi

Anladım çok teşekkürler :)
  2. B

İ3 10.Nesil İşlemci için ekran kartı önerisi

Sistemde şuan GT 730 2 GB ekran kartı bulunmaktadır. Güncel 4 ya da 6 gb kart olarak ne önerirsiniz?
  3. B

Ağda bulunan virüs nasıl temizlenir?

Merhabalar; Blacklistte bulunan ip için turktelekoma başvuruda bulundum ve ağda bulunan zararlı trafikten dolayı blacklistten çıkaramadıklarını söylediler. 80 e yakın cihaz var ağda ve virüs taraması yaptığım halde sorun çözülmedi. Önerisi olan varmıdır?
  4. B

Blackliste Düşen Ip İle ilgili Ne yapılabilir?

Hocam metro internet kullanıyorum zaten ip sabit benim sorunum spam trafiği yapan cihazı bulmak
  5. B

Hocam mümkün değil 80 civarı cihaz var yani antivirüs taraması yaptım virüs bulan cihazlarda temizlik işlemi yaptık ama henüz düzelmedi
  6. B

Merhabalar; Birkaç gündür bazı sitelere erişemiyorum ve konuyla ilgli türktelekom ile görüşmelerim sonunda tracert çıktısı istediler gönderdim sorunun ağda bulunan cihazlardan birisi spam veri akışı kaynaklı olduğunu söylediler ve İp min blacklistten çıkması için cihazı tespit edip temizlemem...
  7. B

'Site erişim sorunu'

Merhabalar. Birkaç gündür bazı sitelere girmeye çalıştığımda site sayfası düzgün bir şekilde görüntülenmiyor ve siteye sağ tık yapıp incele dediğimde kodlar kısmında şu hatayla karşılaşıyorum Failed to load resource: net::ERR_BLOCKED_BY_RESPONSE.NotSameOrigin Bunun çözümü ile ilgili...
  8. B

Mikrotik RB951Ui-2HnD Cihazında captcha cloudflare iptal etme

Hotspot kullanmıyorum
  9. B

Mikrotik RB951Ui-2HnD Cihazında captcha cloudflare iptal etme

Merhabalar, Mikrotik RB951Ui-2HnD cihazı kullanıyorum. Girmek istediğim her sitede Cloudflare ya da Captcha doğrulaması çıkıyor bunu iptal etmek istiyorum mikrotikten anlayan birisi yardımcı olabilir mi? Vpn açtığımda herhangi bir doğrulama istemiyor. Sorun neyden kaynaklı çözemedim. :(
Top Bottom