Arama sonuçları: *

1. Ezel Bayrakltar

SERTİFİKA VE SEMİNERLER

Cv'ye bir kaç tane eklemek için bildiğiniz e devlet sertifikası falan veren ücretsiz kurs ve seminerler var mı ? Komek halk eğitim haricinde uzaktan varsa bildiğiniz yazarsanız sevinirim seminer veren yer de olur .
  2. Ezel Bayrakltar

PS4 korsqn oyun nasıl iner

PS4'e far cry primal'ı nasıl korsqn indirebılırım bulamadım bilen yardımcı olabılecek bırı var mı
  3. Ezel Bayrakltar

MİNECRAFT SKY BLOCK SUNUCUSU

Arkadaşlar bildiğiniz güzel mc sky block sunucusu var mı adalın sunucu vardı bır ara gıtmıs sanırım. Bir de kafalar diye bir sunucu vardı eskiden arkadaşlarla oynardık kapandı mı ne oldu onlara bilmiyorum
  4. Ezel Bayrakltar

Yeni̇ Ki̇tap Okumaya Başliyacaklara Ki̇tap Öneri̇si̇

Hocam yeni yeni kitap okumaya başladım iş bankasının kitapları hoşuma gitti Monte Cristo Kontu'nu okudum hoşuma gitti bekliyorum tavsiyelerinizi.
  5. Ezel Bayrakltar

YOUTUBE'UN SAÇMA REKLAMLARI

Bu youtube ana sayfasına ilişki sitesi reklamları gibi saçma reklamlar bir tek bana mı çıkıyor bende mi sorun var anlamadım böyle şeyler de aratmıyorum skecem he
  6. Ezel Bayrakltar

EHLİYET DİREKSİYON SINAVIM VAR TAKTİK VAR MI HOCAM

Dostlar 10 saat sonra direksiyon sınavım var bugün normalde derslerde çok hata yapmıyorum güzel sürüyorum ama bir heyecan gelmedi değil taktik veya tavsiye var mı ? Geçip geçmediğimi haber ederim 10 saat sonra .
Top Bottom