Arama sonuçları: *

1. A

Bir mobil uygulama geliştirmenin maliyetleri neler ?

Firebase ' in ücretsiz versiyonu limitli . Örnek veriyorum aylık 1gb veri yuklemesinden sonrası ücretli. Bu fiyatlar gereksiz pahalı. Firebase genel olarak projeyi başlatmak, demosunu yatırımcıya vs sunmak için bulunulmaz nimettir emin olun. Kısa vadede çok iş yapar
  2. A

Bir mobil uygulama geliştirmenin maliyetleri neler ?

ben 2 yıldır mobil uygulama geliştiricisiyim. Öncelikle verileri firebase den başlayarak depolayabilirsin. Çünkü ilk defa yapacağın için kendi serverin seni zorlar. Basit hostinglerle yapabilirsin. Lakin dikkat et firebase kısıtlı limitle ücretsiz, sonrası çok yüksek maliyetli. Haricinde sizin...
  3. A

Öneri M2 Air 15 inç vs mac pro M1 13

Hayır sıfır fiyatları. Taksitle alacağım
  4. A

Öneri M2 Air 15 inç vs mac pro M1 13

Aralarında 10 bin TL fark var bu farkı vermeye değer mi? Yani evet M2 nin ekranı daha büyük M2 almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım
  5. A

❌İndirim Bitti! Bf 2042 alınır mı 89.99tl

Bf 2042 al derim o savaş atmosferi efsane ve oyun eskisi gibi kötü değil.
  6. A

Öneri Hangi macbook'u alacağıma karar veremedim

Öncelikle merhabalar. Mobil programlama ağırlıklı olarak yazılım yapıyorum. 4 farklı seçenek arasında kaldım . M2 8/512 Macbook Air 15 inç 46k M2 16/256 veya 8/256 Air 15 inç 47 k ya 42 k M3 mac pro 16 512 14 inç 55 k Evet biliyorum M3 mac pro daha mantıklı ama o bütçeye çıkıp o parayı...
  7. A

Çözüldü✓ galiba virus gibi bir şey yedim

Hocam çok büyük verilerim olmasa şahsen ben sıfırdan kurardım. İçim rahat ederdi diye
  8. A

Drift L icin akü onerisi

Örnek diye attım ben biliyorum evet
  9. A

Drift L icin akü onerisi

https://www.hepsiburada.com/yiit-ak-motorsiklet-aks-12-v-9-ah-yb9-p-HBV00000QUJLG?magaza=%c3%87EL%c4%b0K+T%c4%b0CARET+AK%c3%9c&url_src=and-product-detail
  10. A

Drift L icin akü onerisi

Hocam aynı sorun bende de vardı sordum kullananlara yiğit akü önerdiler. Garanti ile uğraşma benim km 1050. 7. Ayda almıştım çok az sürdün diye fabrika yenisini vermedi
  11. A

Aldığım Monster Notebook'u iade etmeli miyim?

Hocam bir de KB5035853 sürümlü Windows güncellemesini yaptıysan mavi ekran vs yiyenler oluyormuş( ben yaşamadım )
  12. A

Ödev yapmadım diye tuvalet temizleyeceğimi söyleyen hoca

Cimer e ver onu operler knk
  13. A

PCI 3 anakarta pci4 SSD

Teşekkür ederim sizlere
  14. A

PCI 3 anakarta pci4 SSD

Başlıktaki gibi işlem yaparsam ne kadar hız kaybederim. asus tuf gaming b450m-plus 4400mhz(oc) ddr4 soket am4 rgb m.2 hdmi dvi matx Samsung 980 pro SSD sini örnek vereyim
  15. A

🔥İndirim Mega Oto Market Şarjlı Vakumlu Mini Araç El Süpürgesi 254,56 TL

Kalitesi hakkında bilgisi olan var mıdır
  16. A

Bajaj Pulsar RS200 Nasıldır?

Rs de çok güzel evet ama şahsen dominar 250 yi seviyorum ama ağır motor şehir içi zor olur
  17. A

❌İndirim Bitti! Samsung 2TB 980PRO 3145₺🔥🔥Amazon

Ulan çok ihtiyacım vardı gördükçe üzülüyorum 🤓
  18. A

❌İndirim Bitti! Samsung 2TB 980PRO 3145₺🔥🔥Amazon

Ulan ihtiyaç sahiplerine gitmiyor ki bi
  19. A

Öneri Ets 2, 9 milyon TL'ye kadar yakıt deposu büyük tır önerisi

Ben yeni tgx kullanıyordum oyunu yaklaşık 2 ay önce silene kadar. Zevk veriyordu trafiği de 4 yapıyordum mis. Diğer tırların ön camı basık ve küçük hissedip daraliyorum biraz
  20. A

Öneri Ets 2, 9 milyon TL'ye kadar yakıt deposu büyük tır önerisi

Volvonun tek tekerli şasesindeki iki büyük tanker 900 litre diye hatırlıyorum ben. O işini gayet görür 400 l aşırı az
Top Bottom