Arama sonuçları: *

1. K

HyperX Cloud III Wireless Wireless için ses kartım yeterlimi?

Merhaba Arkadaşlar HyperX Cloud III Wireless almak var aklımda ancak ses kartım yetermi diye bir endişelendim internettede bir kaynak bulamadım Anakartım Msi PRO H610M E ses kartı ise Realtek® ALC897 Codec Diye geçiyor ayrı bir ses kartı almam lazımmı yoksa anakartımın ses kartı yeterlimi...
  2. K

AJAZZ AK820 PRO vs AKKO 5075B PLUS DRACULA CASTLE

yardımınız için teşekkürler
  3. K

sesi aslında çokta önemli sayılmaz gift switch ve flying switch arasında sadece ses farkımı var?
  4. K

Aliexpresse çok iade konusunda güvenemiyorum önerebileceğiniz klavye varmı?
  5. K

Merhaba arkadaşlar bu iki klavye arasında kaldım fiyatları neredeyse aynı. Hangisini almak daha mantıklı...
  6. K

Öneri 3000TL Mekanik Klavye önerisi

aliexpress e baktım ama bulamadım genellikle taşıma çantası falan var link atabilirmisin?
  7. K

yurt dışından almak istemiyorumda başka önerin varmı?
  8. K

baktığımda fiyatı 3000 tlden fazla ama
  9. K

Merhaba arkadaşlar Mekanik olan TKL veya tam boy olan en fazla 3000TL olan bir klavye önerir misiniz?
  10. K

Cpu power kablosu için uzatma kablosu

Merhaba arkadaşlar geçende yeni bir psu aldım ancak cpu power kablosu anakarta yetişmedi maalesef bu kabloların kaliteli olanları hangileri hangisi almalıyım? sonuçta güç kablosununda yanma ihtimali var
  11. K

pc kilit ekranında ekran 1 2 san,iye gidip geliyor

Merhaba arakdaşlar ben pcyi açtığımda kilit ekranında ekran 1-2 saniye gidip geliyor aynı zamanda şifreyi girip masaüstü geldiğindede aynı durum oluyor bu arada ekran kartını yüksek yüklere soktuğumda bu sıkıntı hiç yaşanmamakta bu nedir? ekran kartı hasarlımı? ve RTX 4060 Ti kullanıyorum
  12. K

Sisteme hangi Psuyu almalıyım?

hayır hatırlamıyorum ancak 26k 28k arası birşeydi
  13. K

hayır sistemi aldım ancak kullandığım psu iyi değil o yüzden bu konuyu açtım
  14. K

önerin için teşekkürler 1714843219 peki bu kasanın içine sığarmı? kasam ATX Mid towerda
  15. K

Merhaba arkadaşlar sisteme yeni psu alacağım sistemimde şu: İ5 13400F RTX 4060 Ti 16gb ram msi Pro H610M-E anakart Western WD Blue SN580 Nvme ssd hangi psuyu önerirsiniz?
  16. K

İ5 13400F için kule tipi soğutucu önerisi

Bütçe: 2000 kasanın desteği : 140mm arkadaşlar şuan i5 13400F nin yanında gelen stok soğutucuyu kullanıyorum ama çokta soğuttuğu söylenemez bildiğiniz kaliteli markalar veya önerdiğiniz markalar varmı?
  17. K

Arkadaşlar bu güç kaynağı bu sisteme uygunmudur?

Teşekkürler
  18. K

peki kasaya sığarmı?
  19. K

Arkadaşlar yakın zamanda bir psu değiştirmeyi planlıyorum kasamda atx mid tower bu psu bu sistem için uygunmudur ve kasaya sığarmı? Sistem: İntel İ5 13400F 1700P RTX 4060 ti gskill 16gb (8x2) RAM Msi Pro H610M-E DDR4 anakart WD Blue PCIe 4.0NVMe SSD 500GB almayı düşündüğüm psu...
Top Bottom