Arama sonuçları: *

1. Scythe

Çözüldü✓ RTX 4070 icin işlemci

Bütçeden yana sıkıntı yoksa 7800x3d, biraz daha ucuz bir şey arıyorsan 7600x
  2. Scythe

Çözüldü✓ 4070s veya 4070ti arıyorum

Abi sıfır ürün alıyorsan her yerde gar Sen de haklısın teşekkür ederim
  3. Scythe

Ben de 27kya sıfır ti alıyordum diyorum dün gece satılmış, sarı siteye bazı dükkan sahibi arkadaşlar ilan veriyor arada düşüyor gözümden kaçan bir şey varsa yardımcı olun diye konu açtım
  4. Scythe

Güzel abim ne ima ediyorsun? Sıfır olmak zorunda değil yazmışım oraya, akakceyi zaten kullanıyoruz hepimiz
  5. Scythe

Sarı siteden 27kya alıyordum az daha..
  6. Scythe

Merhaba arkadaşlar, internette aradım taradım bulamadım 4070s veya 4070ti lazım bütce max 27000tlye çıkabiliyor pny xlr8 asus dual msi gaming x trio modellerini arıyorum satan veya bulabilen varsa aranızda yardımınızı rica ediyorum Not: sıfıra yakın kartlara da bakabilirim sıfır olmak zorunda değil
  7. Scythe

EŞİMİ NASIL GAMER YAPARIM?

Hocam it takes two oynayın veya detroit stay human gibi oyunları gözetimin altında ve yardımcı olarak oynatmanı öneririm hem hikayesi çeker üzerine bir sohbetiniz olur hem oyun kolu ve klavye hakimiyeti artar kamerayı bile çeviremiyorlar tuşlara basmadan önce bakıp kontrol ediyorlar ona...
  8. Scythe

İşlemci soğutucularının arasında kaldım. Allah (c.c.) Rızası için yardım edin...

Güle güle kullan hocam, inanılmaz iyi sonuç veriyor kule tipi bi soğutucu için, insanları test sonuçlarına inandıramadık o kadar iyi :D
  9. Scythe

İşlemci soğutucularının arasında kaldım. Allah (c.c.) Rızası için yardım edin...

Hocam 2 üst 1 arka egzoz fanlarım var önde de 2 tane temiz hava için kullanıyorum 2 de soğutucuyla birlikte geliyor kasada 7 tane fan var desibel hakkında net bir şey söyleyemem ama kulaklığı takmadığımda azımsanmayacak bir ses duyuyorum, pcyi açık bırakıp uyuyamayacak kadar ciddi bir ses değil...
  10. Scythe

7800x3d ile peerless assasin 120 se kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim https://forum.donanimarsivi.com/konu/ryzen-7-7800x3d-almayi-duesuenen-ve-sogutma-kaygisi-olan-arkadaslarin-dikkatine.914847/
  11. Scythe

Ryzen 7 7800x3d almayı düşünen ve soğutma kaygısı olan arkadaşların dikkatine

öyle yaptım, blend en fazla yük bindiren opsiyonmuş ve onu seçip başlattım
  12. Scythe

hocam yaklaşık 8 dakika oldu testi başlatalı, pcnin anasını ağlattı kasmaktan beter oldu ama sıcaklık 56 dereceyi geçmedi bir terslik var sanırım
  13. Scythe

hocam prime 95 stress testini başlattım pc kasıyor ama ısı değerleri çok da artmadı sırayla mı yapıyor acaba? 1712971738 rica ederim, soğutucunun kutusundan çıkan thermalrightın 12.5 w/mk macununu sürdüm dün
  14. Scythe

estağfirullah 15 dakikalık cpu z testi sonuçları bu şekilde, sanırım cpu z daha fazla yük bindiriyor 1712971343 testi kapatır kapatmaz da değerler bu seviyeye düştü
  15. Scythe

Böyle görünüyor hocam 1712970770 hocam şu an cpu z stress testi açık sonuçları msi center ve amd yazılımından atsam olur mu hwinfo kullanmadım hiç
  16. Scythe

Merhaba arkadaşlar, geçtiğimiz birkaç aydır ryzen 7 7800x3d almayı düşünüyordum ve kasamda 360mm aio desteği yok, internette bu cpuyu soğutmak için insanların neler kullandığını ve neler tavsiye ettiğini çok kapsamlı bir şekilde araştırdım, insanların çok büyük bir kısmı 360mm aio öneriyordu bir...
  17. Scythe

Full Klavye Önerebilir Misiniz 4-5 k

harici olarak satıyor msi eğer klavye hoşuna gittiyse
  18. Scythe

Full Klavye Önerebilir Misiniz 4-5 k

hocam ben de full klavye takıntılıyım geçtiğimiz aylarda msi vigor gk50 elite aldım çok memnunum tavsiye ederim
  19. Scythe

Çözüldü✓ 7800x3d anakart önerisi

11200 TL'ye x670e tomahawk aldım arkadaşlar önerileriniz için teşekkürler
Top Bottom