Arama sonuçları: *

1. emin14

İnsta profesyonel hesap açılmıyor

Selam arkadaşlar,2 tane gönderi paylaştım hala kendini tanıt yazıyor nasıl çözebiliriz?yoksa bug mı var?
  2. emin14

son sene sınıfta kaldım(yeni yönetmelik)[ÇÖZÜLDÜ]

hocam sen en iyisi müdüre bir sor
  3. emin14

yeni yönetmeliğe göre 1 günden eski işlemler yapılamıyormuş
  4. emin14

zaten 90 gün kala mantıksız sanırım dediğiniz doğru sağolun hocam :)
  5. emin14

hocam bu yeni yönetmelik daha dün yürürlüğe girdi müdürün yetkileri kısıtlanmış bildiğiniz gibi değil.hayırlısı olsun düzeltemezsem önüme bakarım artık :)
  6. emin14

sınav senesi sınıfta kaldım(yeni yönetmelik)

sağolun hocam
  7. emin14

hocam müdür değiştiremiyor.kaynak linki koydum inceleyin isterseniz
  8. emin14

https://mektepligazete.com/haber/detay/ogrenci_ve_veliler_dikkat_meb_duyurdu_artik_okul_mudurleri_bile_degistiremeyecek…#:~:text=Devamsızlık%20affı%20bekleyen%20öğrenci%20ve,bir%20değişiklik%20söz%20konusu%20olmayacak. sanırım sınıfta kaldım tüm emekler boşa gitti :/
  9. emin14

(acil)Ben bazen ders çalışmak için okula gitmiyordum devamsızlığı düzeltirim diyordum.son durumda özürsüz 12.5 gün devamsızlığım var yeni yönetmelikte müdürün devamsızlığı değiştiremeyeceği yazıyor...
  10. emin14

dün yeni bir yasa gelmiş okul 1 gün öncesini değişiremiyor eskiden 2 ay dı bu
  11. emin14

arkadaşlar bazı günler ders çalışmak için okula gitmiyordum devamsızlığı düzeltirim diyordum.son durumda özürsüz 12.5 gün devamsızlığım var yeni yönetmelikde müdürün devamsızlığı değiştiremeyeceği yazıyor. acaba okul harici devamsızlığı değiştirecek bir yer varmıdır? yardımlarınızı bekliyorum
  12. emin14

kablolu kulakiçi kulaklık önerisi

odyofil(ses kulağı olanlar)ın yalancısıyım tavsiye ediliyor bass ve tiz odaklı temiz ses veren kulaklık https://www.amazon.com.tr/CCA-Kulaklıklı-Ultra-ince-Çıkarılabilir-Kulaklıklar/dp/B09NDFHZ3G
Top Bottom