Arama sonuçları: *

1. boeasy

Darp raporu alınmalı mı?

Sen bir de onları gör.. 3v1 atıp karşı tarafa ağır hasar vermek mi? Biraz daha abartsın inandırıcı olur belki. Bu erkek milletinin kendini kızlara karşı güçlü gösterme çabası çok komik olabiliyor.
  2. boeasy

❌İndirim Bitti! Amazon Prime fırsatı Acer Nitro İ7+4060(140W) laptop 32.499TL

Aynı laptobun i7 12700h olanını efsane cuma indirimlerinde 32 bine aldım. 8 GB Ram 512 GB SSD olan versiyonu. Şimdi iade talebi açıp iade etmeyi yerine bunu almayı düşünüyorum. Aynı fiyata 16 GB RAM ve 1 TB SSD olması bayağı iyi. Tek merak ettiğim olay i7 12650h işlemci var bu modelde bendeki...
  3. boeasy

⚽⚽ ŞAMPİYONLAR LİGİ | GALATASARAY - KOPENHAG ⚽⚽

Galatasaray UEFA Playoffta çok kolay rakip gelmemesi haricinde elenir. (Roma, Villarreal vb.)
  4. boeasy

🔥İndirim LOGITECH F710 776,90TL

Şu gamepad şu paraları nasıl eder aklım almıyor çocukken oynadığım atari kolları gibi. Ergonomi tasarim zaten sınıfta kalmış. Yılların eskimiş gamepadi yinede logitech üretip satmaya devam ediyor.
  5. boeasy

❌İndirim Bitti! Yemeksepeti 150tl ve üzerine 60tl indirim

Bilgilerinizi başka hesapta kullanıyorsunuz hatası iki farklı numara ve hesaptada aynı garip ya yemeksepetinde hiçbir zaman kupon kullanamıyorum.
  6. boeasy

Nasıl araba sizce alınır mı?

Ben şahsen güneydoğudan araba alınmaması taraftarıyım nerede sorunlu iki araçtan birleştirme araba var oradan çıkıyor.
  7. boeasy

GTA 6 Gameplayleri Kimden İzlersiniz 😃

Ben hikayeli bir oyunu birinden izlerken gram zevk almıyorum zevk alan insanlara da şaşıyorum. CS gibi oyunları izliyorum sadece iyi oynayan oyunculardan smoke, flash vb. taktikleri keşfetmek için mantıklı ve yararlı geliyor.
  8. boeasy

40 bin TL'ye Hangi oyuncu laptobunu almalıyım (aralık 2023)?

Acer Nitro 5 öneririm. 140W ve işlemci limiti kaldırabilirsin.
  9. boeasy

Bilgisayar satışı ile ilgili bir soru

İkinci el bölümü var oraya ilan koyabilirsin.
  10. boeasy

GTA 6 TRAİLER RESMİ OLARAK ERKEN YAYINLANDI

Sadece grafik (HD) ve insanlar daha gerçekçi duruyor onun dışında beğenmedim. Şahsen benim beklentim lisanslı araçların olmasıydı. Ne bileyim bmw, mercedes logolu orjinal araçlar görmek isterdim. Anlaşılan o ki bu durum yine gerçekleşmeyecek.
  11. boeasy

2.000 TL Mesh Kasa Önerisi

Ekran kartı boyutları resmi sitede 325*134*50.9mm yazıyor. Sığar. Colorful Link İşlemci soğutucu her türlü sığacaktır. Ben darkın çift fanlı kule tipi soğutucusunu kullanıyorum. Sizin söylediğiniz tek fanlı model. M100R modelini almayın o kasa küçük 300 mm kadar ekran kartı desteği var. Msi Link...
  12. boeasy

🖱 ANKET! - Hangi marka/model mouse'u kullanıyorsunuz?

Razer Cobra Pro - En iyi sensöre sahip mouse alma hastalığım var. Razer markası biraz sıkıntılı marka Deadhadder v2 vardı. İki sene öncenin en iyi sensöre sahip modeliydi. Kalite konusunda sağ click basmadan tıklama sesi, orta tekerlekte gıcırdama, mouse sağ sol tutma yerlerinin soyulması vb...
  13. boeasy

5600 Yanına hangi ekran kartını almalıyım?

RTX 4060 TI 8 GB versiyon yeterli hocam. 2K oynayacağını sanmıyorum açıkcası. Hem güncel kart. 3xxx serisine yatırım yapma bütçen yetiyorsa.
  14. boeasy

2.000 TL Mesh Kasa Önerisi

MSI MAG FORGE 100M veya R modeli.
  15. boeasy

🔥İndirim GALAX 1-Click OC 2X GeForce RTX 4060 8GB Ekran Kartı 9.499 TL

Geçen 10 bine MSI Gaming X model vardı. 4060 alacak kadar parası olan adam 500 lira daha fazla verir. Daha bilindik tercih edilebilir bir marka seçer. Şahsen ben almam. Galax markasının 8-8.5 bin seviyelerinde olması gerek alınabilir olması için bana göre.
  16. boeasy

Sistemimde sizce sorun var mı_?

Rica ederim hayırlı olsun.
  17. boeasy

Yardım Razer BlackShark v2x 7.1 Program Sorunu

7.1 Surround Sound programındaki ünlemin yanından 7.1 Surround Sound seçeceksin. Soldanda 7.1 Surround Sound seçersen sorunun çözülmesi gerekir.
  18. boeasy

😳Farcry 6 Gamepass'e Ekleniyor 😳

Bütün Fabrizio'lar neden kötü haber veriyor. Transferde kötü haber burada kötü haber. 160 TL vermem 79 TL falanken keşke 1 yıl stoklasaymışım.
  19. boeasy

😳Farcry 6 Gamepass'e Ekleniyor 😳

PC Gamepass fiyatları en son zam yemişti. Son fiyatlar nedir? Fiyatlardan gamepasste alamıyoruz ki.
  20. boeasy

❌İndirim Bitti! 🔥Delux m800 pro 999 TL🔥

O zaman cobradan devam.
Top Bottom