Arama sonuçları: *

1. M

RTX4070 Oyunlarda Tam Performans Alamıyorum. FPS Düşük ve Droplar Oluyor

Sistemindeki tek kanal 16 gb ram kulladığınızı söylediniz yükseltebiliyorsanız çift kanal yapın tam verim alamazsınız ayrıca bahsettiğiniz konu böyle bir sistemde bu kadar düşük performans almanız yazılımsal bir hata olabilir bios güncel tutun ekran kartı ayarlarınızı temiz kurulum yapın ve...
  2. M

❌İndirim Bitti! 65.611₺'ye 12 GB RTX4080 MSI Vector Laptop (YapıKredi'ye özel 8 taksit)

Alma kardeşim o kadar para verip yarın öbür gün ısınmaya başlıyacak soğutamazsın laptopu inan bana ilk başlarda güzel gelir hoş gelir ama o paraya pc toplasan üzerine biraz daha verip çok daha rahat edersin oyunlarda laptop gerçekten pişmanlıktır en ufak ısınmada donmalar takılmalar yaşarsın...
  3. M

Epic games dlc satın alınamıyor

Arkadaşlar merhaba epic games Outward Definitive Edition oyunu satın aldım ve ek olarak DLC paketlerini de almak istiyorum ama sorunum şu hata veriyor satın aldığım oyun oynuyorum ama DLC paketi satın almak istediğimde oyunu satın almamı söylüyor zaten oyun kütüphanemde böyle bir hata alıyorum
  4. M

Öneri Steam Pubg yayıncı olduğunu nasıl anlarım

Teşekkür ederim bilgilendirme için
  5. M

Öneri Steam Pubg yayıncı olduğunu nasıl anlarım

Arkadaşlar merhaba Pubg steam oyununda herhangi bir oyuncuyu vurduğumda yayıncı olup olmadığını anlamanın bir yolu varmı internet üzerinden
Top Bottom