Arama sonuçları: *

1. A

-Acil- Bu Sistem Alınır mı ? [ Teknobiyotik 4350₺ ]

Kardeşim şuan alma dolar fırlamış gitmiş sabretmissin biraz daha sabret bu sorunu dolar düşünce tekrar sor o zaman bu sistemin 2 katını felan toplarsın eğer dayanamiyorum diyosan ekran kartını bence 5500xt yap anakarti b450 yap ssd yi hiç o markadan kullanmadım ama çoğu kişi memnun deil...
  2. A

Monutor ile birlikte 5-5.5k butcem var önerileriniz var mi

Pahalı bence daha iyi bir sistem toplana bilir.
  3. A

Wifi sorunu

Arkadaşlar selamün aleyküm telefonda pubg gireyim dedim aldım telefonu girmeye çalıştığımda geç giriyordu sonra başka uygulamaları denedim telefona çok az int geliyo.Diyer telefonlarda bir sıkıntı yok isterseniz bir video atıp gosterebilirim ilgilenenler için teşekkürler
  4. A

Csgo için islemcimi ekran kartımı

Bütçe 5000 tl
  5. A

Hoca. Ben bu ekran kartı markasını ilk defa duyuyorum sizce ısınma problemi olurmu 1587098150 Bütçe 5000 tl
  6. A

Yardım RTX 2060 Gaming Z Fiyatı Nasıl?

Hocam eger acil PC almiycaksaniz beklemenizi tavsiye ederim dolar bı düşsün o zaman 3.500 tl arası bı fiyat olur
  7. A

Teknobiyotikten 1660 super ekran kartı aldım fakat çalışmıyor

Galax su markası asya tarfinda meşhur bı marka yani gariban markası soğutması biraz kötü ama performansı güzel eğer kasan güzelse ne MSI ne Asus ne de başka marka ben galax suyu tercih ederdim eğer kasan kötüyse alma yakarsın vallha kartı
  8. A

5000tl bütçe her şey dahil donanım arşivi yeni sistem umarım CS go ya yönelik çıkar aminnn 1587048551 Hocam sizce fiyat performans olarak hangi işlemciyi almalıyım ben ekran kartı 1660super diye düşünüyorum ama işlemci araştırıyorum da
  9. A

Eğer duruyorsa teknobiyotigi arıyorsun onlar sana yapman gerekeni soyuyolar hangi kargoyla anlasmalilarsa seni o kargo firmasına yönlendiriyorlar bildiğim kadarıyla senden ücrette çıkmıyor istersen bı iletişimde sor
  10. A

Reis panik yapmana gerek yok kutusu ve faturası duruyormu?
  11. A

Arkadaşlar öncelikle selamünaleyküm konumuza geçersek ben CS go oyuncusuyum PC topliycam bir CS go kasası toplarsaniz sevinirim 1 de CS GO kasası için islemcimi önemli ekran kartımı benim biligim kadar CS go işlemci yonelik bir oyun yorumlarınızı bekliyorum.Bütce=5000tl
Top Bottom