Arama sonuçları: *

• Users: ardaD
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. ardaD

Bilgisayarda izlediğim videolarda görüntü hd olmasına rağmen çok pikselli

öncelikle merhaba, youtube vb. gibi platformlarda video izlemeye çalışınca görüntü 1080p olmasına rağmen ufak detaylar çok pikselli gözüküyor. Genellikle bu videodaki cisim/kişi hareket halinde olduğu zamanlarda vs oluyor. neden olduğunu bilen var mı ? örnek görsel: ekran kartım : dual 3060...
  2. ardaD

Valorant saf girdi ayarı

merhaba, eski bir cs.:go oyuncusu olarak son zamanlarda valoranta alışmaya çalışıyorum fakat şöyle bir sıkıntı var, ben cs'yi raw input kapalı olarak oynuyordum bu sayede fare'me bir ivme ekleniyordu valorantta ise bu ayarı bulamadım. saf girdi diye bir ayar var ama kapalı'da olsa açık'ta olsa...
  3. ardaD

RYZEN 5 5600 İÇİN SIVI SOĞUTMA ÖNERİSİ

KASA: FSP CMT212A İŞLEMCİ: RYZEN 5 5600 kasa ve işlemciye uygun sıvı soğutma önerir misiniz.
  4. ardaD

GÖRÜNTÜ OLUŞTURMA GECİKME ORANI

Merhaba, oynadığım oyunların nerdeyse hepsinde 10-15 arası görüntü oluşturma gecikma oranı alıyorum. ekran kartım rtx 3060 8gb işlemcim ise ryzen 5 5600. bu değer normal mi ?
  5. ardaD

ALTYAPI ÇALIŞMASI İÇİN NEREYE BAŞVURMAM GEREKİYOR ?

öncelikle merhaba, yakın zamanda tekirdağ şarköy bölgesine taşındım ve burada altyapı yok. sorguladığım zaman burada alabileceğim maksimum hız 50mbps. altyapı çekilmesi için sağlayıcılarla konuştuğum zaman düzgün bir cevap alamadım hiçbirinden. ne yapmam gerekiyor acaba ? bilgisi olan birisi...
  6. ardaD

FC24 yüksek fps olmasına rağmen sanki 60hz gibi

Epice'ten almış olduğum FC24 oyununda garip bir şekilde görüntü kasması var. Aldığım fps değeri 130'un altına düşmüyor monitörüm ise 144hz ama oyun sanki 60hz de çalışıyor. artı olarakta ara sahneler, duran toplarda oyun 30-40 fps'e düşüyor konuyla ilgili bilgisi olup yardım edebilecek birisi...
  7. ardaD

SIVI SOĞUTMA ÖNERİSİ

Arkadaşlar merhaba, CPU: AMD Ryzen 5 5600 MPK 3.5GHz 32MB RAM: Adata Gammix D30 XPG 8GB 3600MHz 2X GPU:ASUS DUAL GeForce RTX 3060 OC 8GB MB: Asus PRIME A320M-K 3200MHz(OC) böyle bir sisteme sahibim. Kasa olarak ise FSP CMT212A kasası var ve bir sıvı soğutma arayışı içindeyim ama hangi sıvı...
  8. ardaD

Yardım Yüksek hız internet önerisi

Merhaba, şahsi olarak vodafone sağlayıcısından internet kullanıyorum. 100mbps/30mbps şeklinde bir sonuç alıyorum fakat yeterli olmuyor. önerebileceğiniz pahalı paketleri olmayan internet sağlayacıları var mı ? en azından minimum 200-300mbps download alabileceğim.
  9. ardaD

R5 5600 VE RTX3060 SİSTEM ALINIR MI?

Öncelikle merhabalar, gaming gen tr'den bir sistem alacağım. Sistemin linki bu: MANTIS-3060 / AMD Ryzen 5 5500 / ASUS DUAL GeForce RTX 3060 OC 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar. İçinde sadece ryzen5 5500ü 5600 ile değiştirdim ve 1TB HDD ekledim kalan her parçası olduğu gibi aynı...
  10. ardaD

hızlı yoldan bilgisayar satmak

Elimde bir oyuncu sistemi var ve şu sıralar çok paraya sıkışığım,hızlı şekilde nasıl satabilirim sistemi ? letgo ,sahibinden tarzı yerleri deniyorum fakat daha bi verim alamadım.
  11. ardaD

sistemim ne kadar eder ?

Elimde böyle bir sistem var. hepsinin garantisi 1 yıl daha devam ediyor ve kutu fatura vb şeyleri duruyor. satsam ne kadara satabilirim ? motor almak için para gerekiyor.
  12. ardaD

OYUNCU KASASI TAVSİYE

Merhaba, 5000tl bir bütçem var alabileceğim en iyi ve uzun vadeli sistemi önerebilir misiniz. genellikle oyun oynayan birisiyim ama işim gereği adobe programlarınıda kullanıyorum fakat pc den hala çok anlamıyorum.
  13. ardaD

i3 9100f rx 570 4 gb

Arkadaşlar bu sistemi şu an ne kadara satabilirim ?
  14. ardaD

B450 RX570 4GB İŞLEMCİ ÖNERİSİ

Ardakaşlar merhaba bende bir sistem var i3 9100f h310 pro vd plus rx 570 4g ilemcimi amd ye geçirmek istiyorum. anakart olarak b450 alacağım fakat bana hangi işlemci gerekiyor bilmiyorum. bbilgisayarda hem düzenli olarak oyun oynuyorum hemde adobe programlarını sıkça kullanıyorum. yardım...
  15. ardaD

CS:GO oyun akıcı değil.

Oyunda 200 fps civarı alıyorum ki almam gereken değer aslında daha fazla neden böyle bilmiyorum fakat oyun hiç akıcı değil. sürekli sürekli 120-130 lara kadar düşebiliyor fps ve bu oynayışımı çok etkiliyor. bu neden oluyor olabilir yardım edebilir misiniz.
  16. ardaD

ekranım kendi kendine 59 hz ye düşüyor.

Merhaba bende dell marka bir monitör var 60 hz lik fakat bu monitörü vga-hdmi dönüştürücüsü ile kullanıyorum. bilgisayar kendi kendini ekranımı 59 hz ye çekip duruyor sürekli ben değiştirmek zorunda kalıyorum. bunun nedeni ne olabilir bilen biri yardım edebilir mi?
  17. ardaD

İ3 9100F VE RX 570 PERFORMANS

Sistem inceclemerline falan baktığımda sistemin gayet yüksek ve yeterli bir performans verdiğini görüyorum fakat konu benim sistemime geldiğinde almam gereken fps leri alamıyorum. CS:GO gibi bir oyunda herkes 200-300 alıp rahatça akıcı bi şekilde oynarken ben oyunu 120-190 fps aralığında...
  18. ardaD

i3 9100f rx 570 darboğaz yapar mı?

Merhaba. Yakın zaman önce bir bilgisayar topladım. Bilgisayarımın özellikleri: Anakart: MSI H310M PRO-VD PLUS Intel H310 Socket İşlemci: Intel Core i3 9100F 3.6GHz Boost ile 4.0 GHz Ekran kartı: MSI RX570 ARMOR 4G OC 4GB Ram: Crucial 8GB 2666MHz Zaman zaman fortnite, fifa20, csgo da droplanmalar...
Top Bottom