Arama sonuçları: *

1. G

SİZCE BU SİSTEM NASIL ?

Sizce bu nasıl sistem arkadaşlar ? İŞLEMCİ: AMD Ryzen 7 7800X3D Tray 5.0GHz 8 Çekirdek 96MB Önbellek Soket AM5 İşlemci × 1 İŞLEMCİ SOĞUTUCU: Thermalright Frozen Prism 240 ARGB 240mm Intel-AMD Uyumlu Beyaz İşlemci Sıvı Soğutucu – 2 Yıl Birebir Değişim Garantili × 1 ANAKART: ASUS Prime...
  2. G

50K BÜTCE İLE KASA TOPLAMA

Arkadaşlar bu işten hiç anlamıyorum bana 50k bütçe ile genellikle cs oynayacağım ve grafik işlerini yürütebileceğim bir kasa toplar mısınız acaba? acil tavsiyelerinizi bekliyorum gün içinde almam gerekiyor.
  3. G

Bu Sistem uyumlu mu? Mantıklı mı ?

neden nvidia peki bana onu acıklar mısın nvdia da 4070 alabileceğim 7800 den kötü arada ? yada ben mi yanlış biliyorum
  4. G

değiştirebilirim 2-3 daha koyarım problem değil fakat bu bilgisayar tam uyumlumudur cs go oyuncusuyum ortalama kaç fps alırım ? grafikerim ayrıca programlarda bana problem yaratırmı bu sistem benim bunlardan emin olmam gerekiyor :(
  5. G

FSP marka 750w 1708669197 sıvı soğutucuyu neden önermiyorsunuz ? birde daha iyi bir sistemi nasıl kurabilirim öneriniz nedir
  6. G

Merhaba arkadaşlar 50k bütcem mevcut bu skalada bir bilgisayar toplamak istiyorum kendimce yaptığım toplama aşağıdaki gibidir • AMD RYZEN 5 7600X 4,7GHZ 32MB • CORSAIR 32 GB VENGANCE 5600 MHZ RAM • GOODRAM 1 TB GEN 4 M2 SSD • POWERCOLOR RED DEVIL 7800 XT • MSI PRO B650M - B6800(OC) DDR5 •...
Top Bottom