Arama sonuçları: *

1. nuriozbayramoglu

Çift monitör yapmak için iki farklı çıkış kullansam olur mu?

Aslında başka bir forumda sormuştum ve yapabilirsin demişlerdi, az önce DA discord sunucusunda sordum bir arkadaş çift HDMI olması gerekiyor dedi, merak ettim ve tekrar konu açtım. Teşekkür ederim.
  2. nuriozbayramoglu

Bir arkadaş discordda çift HDMI olması gerek diyordu merak ettim tekrar burada sordum. Teşekkür ederim.
  3. nuriozbayramoglu

Arkadaşlar merhaba, konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. Benim şuan ekran kartı çıkışımda 2 çıkış var, biri HDMI diğeri de tam bilmiyorum ama DisplayPort galiba. Şuan 60hz monitör kullanıyorum ve HDMI ile kullanıyorum. 144hz monitör alacağım ve çift monitör yapmak istiyorum. Şuanki...
  4. nuriozbayramoglu

400TL 7.1 kulaklık önerisi

Arkadaşlar merhaba verdiğim fiyat bandında şuan en iyi kulaklık Rampage Drop Plus gibi geldi. Onu almayı düşünüyorum ama başka önerdiğiniz kulaklık var mı?
  5. nuriozbayramoglu

100tlye kadar mouse önerir misiniz

onu alacağına https://www.trendyol.com/everest-rampage/sgm-05-x-racer-7d-rgb-6400dpi-optik-gaming-oyuncu-mouse-p-49650007 https://www.trendyol.com/gamepower/bane-siyah-oyuncu-mouse-p-3241333 bu ikisinden birisini al daha iyi.
  6. nuriozbayramoglu

herkes oynadığı oyunları foto ile atsın

+Asetto Corsa +Witcher 3 +Sniper Elite 4 +American Truck Simulator +Rocket League
  7. nuriozbayramoglu

TUF GAMING VG249Q 144 Hz vs. VIEWSONIC XG2405 144 Hz.

Asus indirime girdiğinde 1700TL gibi bir fiyatı vardı. Daha ucuz olsa belki Asus ama ben Viewsonic alıcam galiba :D
  8. nuriozbayramoglu

TUF GAMING VG249Q 144 Hz vs. VIEWSONIC XG2405 144 Hz.

Bu monitörleri az önce discorda atmıştım ve burdan da konu açacaktım, işime geldi. Teşekkür ederim :D
  9. nuriozbayramoglu

ViewSonic XG2405 monitör alınır mı?

Arkadaşlar selam. Bir monitör almayı düşünüyorum ve bütçem en fazla 1800TL. İstediğim özellikleri barındıran bir monitör buldum. ViewSonic markasının XG2405 monitörünü almayı düşünüyorum. Bu fiyat bandında bu monitördeki özellikleri karşılayan monitör biliyorsanız, önerilere açığım. Ürün linki...
  10. nuriozbayramoglu

Bilgisayarı sıfırlarsam firewall ayarlarıda sıfırlanır mı ?

Öncelikle merhabalar. Bilgisayarımda bilmediğim bir sorun var. Mesela önceden "Epic Games Launcher", "World Of Trucks", "Twitch", "Minecraft" ve "Microsoft' un sitesine" girebiliyordum. Ancak bir gün bilgisayarımı açtım, Epic Games Launcher altta yükleniyor barı ile takıldı. Sonra Minecraft' ı...
  11. nuriozbayramoglu

400 TL KLAVYE ÖNERİSİ

razer cynosa alınabilir.
  12. nuriozbayramoglu

oyuncu klavye önerisi

Rampage KB-R81 almanı tavsiye ederim.
  13. nuriozbayramoglu

oyuncu mouse önerisi

Eğer 100-150 arası bi bütçen varsa rampage smx-r9 plus alabilirsin driveride var gayet güzel ve kullanışlı bir mouse.
Top Bottom