Arama sonuçları: *

1. C

Sistemimi Satıyorum Ne Kadar Eder

Acil Nakit İhtiyacımdan Dolayı Daha Yeni Topladığım Sistemimi Satıyorum Tüm Parçaların Garantileri Vardır Sıfırdan Kendim Topladım.Almak İsteyen Olursa Bana Bırdan Ulaşabilir..... ###PARÇALAR## ₺GAMEBOOSTER MID TOWER KASA ₺GİGABAYTE GAMİNGX V2 ANAKART ₺MSI RX6500 XT EKRAN...
  2. C

RX 6500 XT WRAM HATASI

Arkadaşlar Monitörüm olmadığı için bilgisayarımı tv ye bağladım fakat valorant oynamak istediğimde 3/4 dk çalışıp donuyor ve hemen sonra wram hatası veriyor görüntü belleğinde yer kalmadı vs... tv 4 k ama ben ayarlardan 1080 p ye çektim yalnız yine aynı sorun devam ediyor ne yapmalıyım??
  3. C

sistem upgrade tafziyesi

Ram 8x2 Çift kanal yapman daha iyi olur. İşlemciyi de Amd ryzen 5 4600g olabilir ama biraz daha katıp 5600g alman daha iyi olur bütçene hangisi uyuyorsa.
  4. C

32 GB Ram Gerekli Mi?

Bakalım biz gta 6 yı satın alabilecek miyiz 😆
  5. C

Anakart Kasaya uyumlu mu?

Yok daha vermedimde bu anakart attığım kasaya uyuyomu şimdi kasayı satan yerde kartın uymadığı gösteriyordu galiba ve bu iki kasadan hangisi daha geniştir
  6. C

Anakart Kasaya uyumlu mu?

Frisby FC-9420G 600W +80 Double Slim Ring Fan Gaming (Oyuncu) Kasa Asus B550 Mk Anakart Bu Kasaya Uyumulumu?
  7. C

Msı Kartmı Asus Kartmı

Arkadaşlar bu ikisi arasında harici istemiyorum
  8. C

Msı Rx 6500 Xt Ekran Kartına Sistem Önerisi

2/3 sene sonra filan kartı değiştiririm diye umuyorum o yüzden işlemci yüksek olsun diye 5600 seçtim ekran kartı alırsam beraber daha iyi performans alabilmek için bu şekilde bi sorun çıkarmazsa böyle biraz kullanmayı düşünüyorum
  9. C

Msı Rx 6500Xt Ekran Kartı Ve Ryzen 5 5600 işlemciye Anakart Önerisi

Yani rgb filan benim için önemli değil benim için önemli olan performanslı ve uzun ömürlü olması
  10. C

İkinciel almıyca zaten direkt sıfır olacak her şey
  11. C

Fps konusunda bi gerileme olurmu benim için o önemli performansda düşüş yaşanırmı
  12. C

Knk yani ben bu karta 5600 taksam bi sıkıntımı yapar diyosun
  13. C

Msı Kartmı Asus Kartmı

En çok 4000
  14. C

Msı Kartmı Asus Kartmı

MSI B550M PRO-VDH Wi-Fi AMD AM4 DDR4 Micro ATX Anakart...
  15. C

Yani iyi midir? bu bi sıkıntı filan yaşatırmı kullanımı nasıldır? Açıklarsanız sevinirim
  16. C

Üstüne malesef çıkamam çıkarsam diğer alıcağım parçalar kalır reis🙂
  17. C

Arkadaşlar başlıkta gördüğünüz parçalara anakart önerisi arıyorum ben asus b550 mk pcı 4.0 anakart buldum bu sisteme nasıl güzel olurmu yada bundan daha iyisi var dediğiniz uygun fiyatlı başka bir kart varmı . Yardımlarınız İçin Şimdiden Teşekkürler 🙂
  18. C

Nvidia kart istemiyorum amd istiyodum zaten uyguna bulduğum için aldım
  19. C

Knk 3000 e aldım ben 1 yıl garantili tanıdık bi arkadaştan çok temizdi dayanamadım
  20. C

Bakalım arkadaşlar alabilirsem 5600 alıcam ozmn
Top Bottom