Arama sonuçları: *

• Users: sfky9842
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. S

Akıllı robot süpürge önerisi

Merhaba arkadaşlar Annem için akıllı robot süpürge önerisi bekliyorum Alırken nelere dikkat etmeliyiz
  2. S

Yardım SteelSeries Prime FPS vs SteelSeries Rival 3 Hangisi alınmalı ?

Merhaba arkadaşlar, hazırda kullandığım mouse var ama bu markanın mouse daha önce hiç kullanmadım. bu iki mouse daha gördüğüm kadarıyla tutulan modeller. ben fps oyuncusuyum. 800dpi kullanıyorum dpi ile işim yok yani benim için mouse tepki süresi hızlı olması ve mousepad üzerinde rahat kayması...
  3. S

micron 3400 ssd hakkında yardım

merhaba arkadaşlar. pc ek olarak 512gb bi ssd aldım. fakat gelen ürünün ben micron 3400 olmadığını düşünüyorum ama eminde olamadım. CrystalDiskMark testinde 3600/3000 civarlarında hız veriyor. anakart yuvası pci4.0 ssd model no: MTFDKBA512TFK-1BC1AABHA sanırım bana micron 2450 göndermiş gibi...
  4. S

GSKILL 32GB (2x16GB) RipjawsV Siyah DDR4 3200MHz CL16 OC Yapmak

merhaba arkadaşlar b550 anakartlı sistemim de başlıkta ki ramimi 3600mhz çıkartabilir miyim? şuan da normal ximp de çalışıyor 3200mhzlerde ankartım: gigabyte b550m ds3h rev1.4
  5. S

🔥İndirim ryzen 5 5600 rtx4060ti 8gb THERMALTAKE View 200 TG 650W Kasalı 23.927TL

merhaba, vatanpc bakarken bu sistem gördüm. bugün eklenmiş fiyat bana oldukça uygun geldi, intel sevmeyenler için. kasa everestten thermaltake cekip işlemci ryzen 5600 yapıp 24k yakın fiyata geliyor. link
  6. S

BLOODY MARKA MOUSE ALINIR MI ?

Merhaba, başlıkta belirttiğim gibi bloody mouse kullanan var mı ? tasarımlar, metal ayak olması beni cezbediyor. kullananlar artı ve eksi yorumlarda belirtebilir mi? teşekkürler.
  7. S

AMD RADEON RX6700 PUBG GÖRÜNTÜ ÇAMUR GİBİ

Merhaba arkadaşlar, sistemimde DDR5 16G Ram, ryzen 5 7500F ile RX6700 10GB WİN11 Özelliğinde pcm var PUBG oyununda radeon software olsun monitör olsun, PUBG grafik ayarları olsun görüntü güzelleştiremedim. kendi pc'mde nvidia 4060ti ekran kartı var grafik mükemmel görüntüsü var. en kötü monitör...
  8. S

AMD RADEON RX6700 PUBG GÖRÜNTÜ ÇAMUR GİBİ

Merhaba arkadaşlar, sistemimde DDR5 16G Ram, ryzen 5 7500F ile RX6700 10GB WİN11 Özelliğinde pcm var PUBG oyununda radeon software olsun monitör olsun, PUBG grafik ayarları olsun görüntü güzelleştiremedim. kendi pc'mde nvidia 4060ti ekran kartı var grafik mükemmel görüntüsü var. en kötü monitör...
  9. S

Yardım ViewSonic VX2418-P-MHD 24" 1 ms Full HD Oyuncu Monitörü

https://www.epey.com/monitor/viewsonic-vx2418-p-mhd.html Merhaba arkadaşlar. başlıktaki monitör cok uyguna 6taksitle 2875 TL gibi bi rakama sıfır denk getirdim. monitör kargodan bugün teslim aldım. yalnız monitör de 1tane sağ alt köşelerde iğne ucu kadar kusur var sanırım ölü piksel diyorsunuz...
  10. S

MSI 23.8" G244F E2 alınır mı ?

merhaba, ips panel fhd 165-180hz arası monitör arıyorum ve bi tane buldum; itopya da satılan aşağıda monitör önerir misiniz ? https://www.itopya.com/msi-238-g244f-e2-180hz-1msgtg-freesync-premium-hdmi-dp-fhd-rapid-ips-gaming-monitor_u25265
  11. S

kule tipi sogutucu fan yönü doğru mu

merhaba arkadaşlar, ben sistemime kule tipi sogutucu montajı yaptım ama kasa fanlarımın yaprakları ile kule tip sogutucu fan yaprakları aynı yönde değil bi enterasanlık var gibi ne diyorsunuz?
Top Bottom