Arama sonuçları: *

1. S

AMAZON PAZARYERİNDEN ALINAN İŞLEMCİ İADE EDİLİR Mİ

Umarım öyle olmaz hocam çünkü daha önce amazondan aldığım ürünleri sorunsuz iade etmiştim amazon sayesinde birde amazonun bu politikası nedeni ile aldım.
  2. S

Ürünü inceleme fırsatım oldu ve işlemciyi tekrar almayı düşünüyorum siz memmun musunuz etkisi nedir yardımcı olursanız çok sevinirim 1711233354 İşlemcide sorun olduğunu düşünmüyorum dediğim gibi ne yaptıysam sorunu çözemedim bende iade işelemi başlattım inşallah iadesi olur
  3. S

Anakartım Msi x670e carbon wifi modeli pinleri kontrol ettim herhangi bir problem görmedim. Gelen kutu açılmamış kutuydu ben açtım fakat dediğim gibi ısıyı düşüremedim dediğiniz gibi montajjı yanlış yapmış olabilirim diye sistemimde bulunan msi k360 sıvı soğutmayı söktüm yerine msi s360 model...
  4. S

Arkadaşlar merhaba amazondan satıcısı gamegaraj dan 7800X3D işlemci aldım. İşlemciyi kutulu olarak aldım ve bugün sistemi topladım boşta işlemci 60 derecede çalışıyor 360mm sıvı soğutma ve termal macun değiştirdim iki kere fakat nafile oyuna girince 80 dereceleri gördü bende işlemci doğru mu...
  5. CORSAİR RM750 MODEL 750W GOLD+ PSU

CORSAİR RM750 MODEL 750W GOLD+ PSU

Arkadaşlar merhaba, PSU 7 yıl garantisi vardır itopyadan alınmıştır. Kutu ve fatura vardır yorulmamış herhangi bir sorunu yoktur. İstanbul içi elden teslim edebilirm. Hali hazırda sistemde takılıdır. Sistemi yükselteceğim için satmaktayım.
  6. S

750watt PSU Yeterlimi

İşin açıkçası corsair RM750 model gold sertifikası var full modüler bir psu ama kasamın içinde sıvı soğutma dahil 13 adet Argb fan kullanmaktayım yakın zamanda sorun çıkmasından korkuyorum ayrıca işlemci ortalama 4.9 frekansta çalışıyor.
  7. S

750watt PSU Yeterlimi

Merhaba yardımınıza ihtiyacım var bilgisayarımda ekran kartı yeniledim 10700K Msi 3080 10G suprim x 4x8 32GB corsair rgb ram 3 m2ssd 10 tane argb fan var Msi K360 sıvı soğutma Msi z590 carbon wifi anakartım var Corsair rm750 psu var sizce yeterli olur mu daha üst bir psu (1000watt) almam gerekirmi
Top Bottom