Arama sonuçları: *

1. D

Ekranda saliselik rahatsız eden bu şey neden kaynaklanıyor?

<Pardon knk bi yandan oyun oynuyodum tam okumamışım cümleyi :D
  2. D

Ekranda saliselik rahatsız eden bu şey neden kaynaklanıyor?

Dostum büyük ihtimal monitörün ledlerde bi sorun vardır ya da ekran kartında
  3. D

Atlantis Net'e geçiş yapacağım sorun yaşayan var mı?

Ulan eskiden hayal gibi geliyordu esenyurtun ortasında bu değerler nedir böyle :))
  4. D

Dostum bende 3 gün oldu alalı ilk gün 350 civarı geliyordu CAT 6 kabloyla çağrı merkezini aradım 30 saniye içerisinde modeme bi yazılım güncellemesi attılar anında sorun çözüldü şuan 900 civarı simetrik geliyor herhangi bir problem yok. Allah kimseyi TT alt yapısına düşürmesin. Hele TT...
  5. D

Vücut geliştirme pt maaşı ne kadar ?

Bro ne sertifikası be kod mu yazıyoz BAAAAAAASSSSSSSSSS,
  6. D

Knk benimde hayalim bee 🙄
  7. D

FPS SIKINTISI ACİL BİR ÇÖZÜM SÖYLERMİSNİZ

Dostum grafik ayarlarını en dibe çekmekten ve bilgisayarın deposunu boşaltmaktan başka bir çare yok gibi MTA da donan bilgisayara daha fazla bir şey yapılamaz. Ayrıca Wallpaperi de siyah yaparsan da az da olsa etki eder.
  8. D

Bro hele bi vücudu at da görelim bakalım PT yaparlar mı seni
  9. D

İnternetim hızlı ama yavaş

Bro hizmet aldığın operatörü ara ip ni değiştirsinler ya modemini güncellesinler
  10. D

Çözüldü✓ türknet internetim youtubeda videoları açmıyo

Knk tüm cihazlarda mı yavaş youtube? 1709228754 Knk büyük ihtimal kullandığın arama motorundan dolayı olabilir. Opera GX le falan dene, olmazsa VPN ile dene baktın VPN le oldu TT yi ara ip ni değiştirsinler
  11. D

Arkadaşlar Esenyurtta ikamet ediyorum ve bölgemde Atlantis Net adında bir şirketin GPON alt yapısı mevcut, tarifleri çok iyi gözüküyor 12 Ay taahhütlü 350 TL farklı bir ödeme yok 1000mbps download/uploud destekliyor alt yapı fakat tamamiyle kullanabilir miyim sorun yaşayan var mı?
  12. D

İngilizce öğrenmek için deger mi

Dostum eğer İngilizce bilmiyorsan 300 TL vererek Harry Potterin kitabını alacağına gidip 40-50 liraya sıradan bir İngilizce çocuk hikaye kitabı al daha iyi pratik yapmış olursun. Diğer türlü o kadar karmaşık kelimeler ve cümleler çıkar ki bi süre sonra sıkılırsın
  13. D

Hangi interneti önerirsiniz?

Knk eğer Atlantis Net alt yapın varsa Atlantise geç, 1000mbps download/upload 12 ay taahhütlü 350 TL başka bi ücret yok çok bilinmiyor ama sağlam firma
  14. D

Ofis bilgisayarı için klavye+fare+kulaklık önerisi

Arkadaşlar bir şirketin çağrı merkezinde çalışıyorum klavyeler çok iyi değil o yüzden hem yazı yazarken hem de çok ses çıkarmayacak F/P ürünü bir klavye ve fare önerisi olan var mı? ve kulağımı rahat tutacak ve kafam da koskocaman durmayacak güzel ve rahat bir kulaklık (mikrofonlu) önerisi olan...
  15. D

Fitness vs dövüş sanatı

Bro boyun ve kilon çok iyi vücut geliştirme yapsan çok iyi olur, zaten doğal kalırsan kas esnekliğin çok kısıtlanmazsın bir yandan da dövüş sporlarıyla ilgilenirsin makine gibi bişey olursun
Top Bottom