Arama sonuçları: *

1. gkhnkaya

İşlemciye Psu Uygun mu ?

Merhaba arkadaşlar, benim bir sorum var. Elimde asus tuf b450plus-2 anakartı var 32 gb kingston 3200mhz ram var 1 tane m2 ssd 1 tane sata ssd 1 tane de 2tb 7200rpm 256mb hdd var. Ekran kartım rx 6650xt. Şu anki işlemcim ryzen 5 3600. Bunu ryzen 7 5800x3d ile değişmeyi ve soğutucuyu da cooler...
  2. gkhnkaya

Pc uygulamarı anlık takılıyor.

Öncelikle merhabalar, ben bir oyun açtığımda veya oyunu oynarken süreye bakmadan arada bi pc donuyor. Ekran bildiğiniz donuyor. Alt tab atınca düzeliyor. Ancak lol valo tarzı oyunlarda donmalar can sıkıcı olmaya başladı. Savaşın içerisinde alt tab atmak zorunda kalıyorum. Sebebi ne olabilir...
  3. gkhnkaya

Gmail hesabıma giriş yapamıyorum.

ilk cevabına cevap olarak eminim internetten falan sen de araştırabilirsin. 1 sene dolmadan numarayı satamazlar. Diğer cevabına gelecek olursak eğer hayırsa cidden üzücü. bütün verilerim yandı demektir..
  4. gkhnkaya

Gmail hesabıma giriş yapamıyorum.

Merhaba, bu sene içerisinde telefon numaramı değiştirdim. Bu haftaya kadar rahat kullanabiliyordum. Bir anda telefon değiştirdim. İşlemler aşırı hızlı oldu telefonu da sattığım için şu an o hesaba erişimim asla yok. Hattın müşteri hizmetlerini aradım. Biz bir şey yapamıyoruz dedi. Sorularım...
  5. gkhnkaya

Ekran kartının Vsr teknolojisi için bir sorum var.

Sorun olmasın diye oyunu açmadan önce değiştiriyorum ben. Size de tavsiye ederim. Bir kaç kere oyunu açıp da 4k ya çektiğimde pencere modunda kaldı. O sırada pc 2k daydı. Oyunu kapatıp açmak gerekiyor.
  6. gkhnkaya

Bu psikolojik olabilir ama oyunlarda ( bana göre ) baya fark var.
  7. gkhnkaya

Yine olmadı ya
  8. gkhnkaya

250 500 TL arası beni uzun sure götürebilecek gamepad

Bunu arkadaşım kullanıyo. Çok memnun olduğunu söyledi. Gidip bende denedim. Dediği kadar var. Sonra kendime de aldım. Pc ye taktığında otomatik tanıyor. Extra uygulama kurmana veya oynadığın oyunun dosyalarına kolu tanısın diye extra dosya atmana gerek kalmıyor. Joystick leri en az playstation...
  9. gkhnkaya

Ekran kartım Rx 6650xt. Driver ım son sürüm. Monitörüm 1366x768 çözünürlüğünde ( Yeni monitör alma fırsatım yok ne yazık ki ). VSR teknolojisini kullanarak çözünürlüğü 1920x1080 yapmak istiyorum. Denediğimde siyah ekranda kalıyor. Başka çözünürlükler ( 2k ve 4k ) denediğimde rahat bir şekilde...
  10. gkhnkaya

SPİDERMAN MİLES MORALES TR YAMA

https://drive.google.com/file/d/1q5C9nUGV3Q46jSaNYpwCfKZu4PvdXbv6/view - Denemediğimi belirtmek isterim. Linki fullprogramlarindir diye bir siteden elde ettim. Yorumlarda makine çevirisi olduğunu belirtmişler.
  11. gkhnkaya

SPİDERMAN MİLES MORALES TR YAMA

https://www.anonymousceviri.com/ - Ancak ücretli
  12. gkhnkaya

Usb Flah Bellek Tv Problemi

Freedos yapmazsam eğer tv hiç görmüyor filmi. Freedos yapınca en azından 3-4 gb lık film atıp izleyebiliyorum.
  13. gkhnkaya

Maalesef yine atamıyorum..
  14. gkhnkaya

Merhaba, öncelikle selamlar. Yakın zamanda usb flash bellek (64gb) aldım. Aynı zamanda televizyon yenilemesi de yaptım. 4k film indirip televizyonda izlemek istiyorum ancak televizyonun usb yi görmesi için hem freedos formatı olması lazım hem de fat32 formatı. Şöyle bir sorun çıkıyor bu sefer...
  15. gkhnkaya

Anakart Arka Fan Tutucu Blok Çıktı Ne Yapmalıyım?

ince bi kürdan ile çok aralara girmeden temizledim 1620746029 2. defa bakmak için çıkartıp takarken işlemcinin pinini yamultumuşum kartvizit yardımı ile düzledim ve yerine taktım düzgün bi şekilde fanı taktıktan sonra işlemciyi yeniden çıkarttığım için bios pilini çıkartıp taktım ekran kartını...
  16. gkhnkaya

işlemci pinlerinin arasına çok çok hafif macun bulaşmıştı acaba hiç açılmama gibi bi sorun yapar mı (kendimce temizledim tabi de çok yapmadım bişi olur diye)
  17. gkhnkaya

f fanı taktım bu sefer pc hiç açılmıyo bios pilini taktım bu arada
  18. gkhnkaya

yaptım çoktan zaten sadece bilgi almak istemiştim teşekkür ederim şimdi fanı tekrar takmaya çalışıyorum anakartın arkasındaki desteği sabit tutamıyorum ve bana sıkıntı çıkartıyo
  19. gkhnkaya

bios pili ne alaka çok merak ettim bi bilgim konu hakkında bilgi verir misiniz rica etsem
Top Bottom