Arama sonuçları: *

1. yusufns

Tws kulaklik önerisi

ben 3 senedir Mi Xiaomi Redmi Airdotss Pro kullanıyorum gayette memnunum. cep yakmayan bir fiyatı var. dış dünyayla ilişkini kesmesini istiyorsan içinden çıkan kulak kapaklarından büyük olanını takabilirsin.
  2. yusufns

Yardım 14 PRO VS S24 + HANGISI ALINIR

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/802356-899623/apple-iphone-14-pro_samsung-galaxy-s24-plus/ Samsung Galaxy S24+ daha iyi duruyor ama tabii ki dediğin gibi 14 pro da alabilirsin hem senin içinde ayrı bir deneyim olur.
  3. yusufns

Çözüldü✓ Bu Kasaya Ekran Kartı Takılır mı ?

önerdiğinz r7 240 ı araştırdım bu benim için gayet yeterli. hepinize ilginiz için teşekkür ederim.
  4. yusufns

öncelikle ilginiz için çok teşekkür ederim. işlemci: İntel pentium e2200 2.20 ghz 64 bit desteği var anakart üstündeki yazıya gelirsek şöyle bir şey buldum umarım işe yarar. P5GC-MX/1333
  5. yusufns

Takamazsak yapabileceğimiz bir şey yok
  6. yusufns

bu kasaya sizce ekran kartı takılır mı? giriş bulamadım.
  7. yusufns

Discord Müzik Botlarından neden boğuk bir ses geliyor ?

her bölgeyi denedim işe yaramadı yinede teşekkür ederim ilgilendiğiniz için. bu arada ben telefondan discord kullanıyorum arkadaşlarımda telefondan kullanıyordu o yüzden discordun telefon sürümüyle alakalı bir sorun da olabilir belki. çünkü bilgisayardan giren bir arkadaşım seste sorun...
  8. yusufns

PC için Mikrofon Önerisi

kablonun kalitelisini aldığını söyledin. O zaman Bimden yada herhangi bir marketten 30 tl ye bir telefon kulaklığı alıp kullanabilirsiniz.
  9. yusufns

keşke öyle olsa ama benden kaynaklı değil. istersen sende herhangi bir müzik botunu deneyebilirsin. ne demek istediğimi anlarsın.
  10. yusufns

PC için Mikrofon Önerisi

sadece amacın sesinin karşıya düzgün gitmesi ise bir kulaklık çevirici kablo alabilirsin. https://ty.gl/4op9hdlyl9 ve bu kablonun bir tarafını her evde bulunan bir telefon kulaklığına takar diğer iki ucunuda bilgisayardaki mikrofon ve kulaklık girişlerine takarsan istediğini elde etmiş olursun.
  11. yusufns

1500 liraya kulaklık önerisi

Razer BlackShark V2 X Kulaklık (RZ04-03240100-R3M1) JBL Quantum 100 Kulaklık Gamepower Kai Titanium Kulaklık umarım bunları beğenirsiniz.
  12. yusufns

Bluetooth kablosuz kulaklık önerisi

QCY T13 ANC Kulaklık (BH22DT10A) Xiaomi Redmi Buds 4 Lite Kulaklık (M2231E1) Oppo Enco Buds2 Kulaklık (ETE41) ben xiaomi almanı öneririm. 4 yıldır xiaomi redmi airdotspro kullandım bir sıkıntı yaşamadım.
  13. yusufns

malesef ondada aynı sorunu yaşadım. ses kanalına bir arkadaşımı çektim aynı sorunu oda yaşandı. müzik sesi boğuk geliyor. yinede bana bu botu önerdiğin için teşekkür ederim.
  14. yusufns

redmi 9t alınır mı

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/428494-643271/redmi-note-9-pro_redmi-9t/ bu sitede iki telefonuda karşılaştırdım note 9 pro 9t ye göre çok daha iyi bir telefon olduğu açık ve net gözüküyor.
  15. yusufns

redmi 9t alınır mı

redmi 9T mi redmi note 9T mi eğer redmi note 9T ise ve birde bu bütçeye uygunsa baya uyguna iyi bir telefon bulmuşsunuz demektir. Redmi Note 9T 4 gb ram 2.4ghz işlemci sağlıyor buda istediğiniz o oyunu rahatça açabilir ve oynatabilir. bence bu telefonla pubg de bile normal ayarlarda kasma donma...
  16. yusufns

Biyoloji sorusu acil yardım

Öncelikle, krosover olma ve olmama durumlarını ayrı ayrı ele almak gerekir. Krosover olma ihtimali %32 ise, olmama ihtimali de %68'dir. Krosover olmadığında, bağlı genler ayrılmadan aynı gamete geçerler. Bu durumda, ABD ve abd olmak üzere iki çeşit gamet oluşur. Her birinin oluşma olasılığı...
  17. yusufns

Hacklendim galiba, yaşayan var mı?

Twitter da dediğin olayı geçenlerde yaşamıştım şifremi değiştirdim ve bir daha o olayı yaşamadım. sana şifreni değiştirmeni ve 2ad gibi hesap koruma türlerini aktifleştirmeni öneririm.
  18. yusufns

3300 TL bandında telefon önerisi

malesef bütçenize uygun bir 6 gb ram sıfır telefonunu böyle bir piyasada bulabiliceğinizi sanmıyorum. Huawei Mate 20 Lite (Çift Hat) 64 gb depolama 4 gb ram 2.2ghz işlemci 20mp kamera çözünürlüğü 3750mAh batarya kapasitesi var. 2018 çıkışlı bir telefon. eğer daha yeni çıkış yapan bir telefon...
  19. yusufns

750 tllik klavye önerisi

Rampage Kb-R62 Classy Rgb sanırım bu bütcene önerebileceğim en iyi klavye. :|
  20. yusufns

Steam mı güvenli epic games mi?

burdada söylediğim gibi Epic Games bu sızıntılara cevap vermiş hem karşı taraftan kanıt bile istemiş ama karşı taraftan yanıt hâlâ gelmemiş. sonuç olarak ortada sızıntı olmayada bilir.
Top Bottom