Arama sonuçları: *

1. SPHAR3X

MSI MAG A750GL - ATX 24P Takılmıyor

Iade yapmayı şuanda gerektiren bir durum olduğunu düşünmüyorum. Teknik bir arıza var mı yok mu emin değilim henüz. Zira bu konuda hiç sorun yaşayan bulamadım
  2. SPHAR3X

PSU yu komple önüme aldım tutuş daha kolay hale geldi ama yok gerçekten. Yuvaya giriyor ama kendini kilitlemiyor. Ne kadar güç uygulasam bile o kadar gevşek kalıyor ki en ufak sallamayla kablo yuvadan çıkıyor
  3. SPHAR3X

Görselleri attım. Yok valla inat etti resmen o yuvaya oturmamak için
  4. SPHAR3X

Gerginlik var ama hareket payı olacak düzeyde Köşelerden de deniyorum ama diğer tüm kablolar gibi kolay şekilde girmiyor. Bu arada anakart 24 pin girdi ama psu tarafında 24+10 var . +10 olan kısmı da bağlamaya gerek var mı?
  5. SPHAR3X

Yeni aldığım MSI PSU da tüm bağlantıları sorunsuz yaptım ancak ATX 24P yazan anakart kablosu, PSU üzerinde yazan yuvasına ne yaptıysam yuvaya oturmuyor. Resmen parmağım yara olacak bastırmaktan. Yanlış yaptığım tam olarak neresi ? Yuvaya giriyor ama tırnağı tamamen kilitleyip sabit durmuyor
  6. SPHAR3X

RTX 4070 Super ile bu PSU'yu kullanabilir miyim?

Şans kapınıza geldi. Bu fırsattan yararlanarak aldım ürünü. Tavsiye ederim. MSI MAG A750GL PCIE5 750W 80+ GOLD POWER SUPPLY Link
  7. SPHAR3X

🔥İndirim MSI MAG A750GL PCIE5 750W 80+ GOLD - 3.459 TL(İNDİRİM)

Bilgim yoktu kargo bugün gelsin bir bakalım şansa artık
  8. SPHAR3X

🔥İndirim MSI MAG A750GL PCIE5 750W 80+ GOLD - 3.459 TL(İNDİRİM)

An itibariyle Hepsiburada üzerinde güzel bir indirim mevcut. Yeni nesil 750W PSU arayışında olanlara duyrulur. Dün alacaktım aslında 1 gün bekledim ve nereden baksanız 1000 lira indirim yakaladım :) Hepsiburada Link
  9. SPHAR3X

Evet bu sefer aparatsız direkt kutudan çıkan kabloyu doğrudan erkan kartına bağlayabilirsiniz.
  10. SPHAR3X

Yardım rtx 4070 super güç girişinin yanındaki kırmızı ışık neden yanar

Kırmızı ışık konusunda bir bilgim yok ancak araştırma yapınca genelde sistemin kapalı veya uykuda olduğunu belirtiyor. Yani bir zararı yok. Ancak asıl kritik olan benim gözümde Nvidia tarafından 4070 Super için tavsiye edilen en düşük 600W PSU bağlantısı olmalı. En kısa zamanda en az 750W...
  11. SPHAR3X

Bende 4070 Super kartına sahip ve PSU arayan biri olarak size bütçenizden fazla olsa da bu ürünü tavsiye ederim. Nvidia tarafından tavsiye edilen en az 600W olması gerekiyor ancak ben çok daha uzun vadede kafa rahat olması açısından 700-750W tan aşağı hiç düşmüyorum. Fiyatını piyasada...
  12. SPHAR3X

750w ATX 3.0 - PCIE5 PSU Tavsiyesi

Bazı PSU larda 12vhpwr kablosunun üstünde 300w bazılarında ise 400w kablo yazmakta. Bunun herhangi bir etkisi var mıdır?
  13. SPHAR3X

750w ATX 3.0 - PCIE5 PSU Tavsiyesi

RTX 4070 Super sistemim için yeni nesil 12pin bir PSU arayışı içerisindeyim. Tavsiye edebileceğiniz min 750w bir ürün var mı ? Maksimum 4700-4800 civarında bütçem var. Tam modüler olması tercihim. Amazon Almanya'dan Thermaltake Toughpower GF 3 , Türkiye piyasasının bir hayli altında satılmakta...
Top Bottom