Arama sonuçları: *

• Users: Sanko
  • Order by date
  1. Sanko

RTX 4070 SUPER'li PC Alınır mı ?

hocam size önerim hazır sistem almanız çünkü tek tek topladığınız zaman her ürüne ayrı bir vergi ödüyorsunuz fakat direkt toplu bir sistem aldığınız zaman size daha uyguna geliyor çünkü tek kasaya vergi ödüyorsunuz ve ayrıcada extra ram takabiliyorsunuz özelleştirmelerden en kötü ihtimal olan...
  2. Sanko

Çözüldü✓ Amd Ryzen 5 5600'üm dengesiz ısınıyor

sorunu bios update ve fan hızlarını fulleyerek çözdüm bana yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkür ederim arkadaşlar
  3. Sanko

şuan kapanmıyor ama bilemiyorum tam sorunu ne diye
  4. Sanko

hocam bu aralar boşta 48-55 derece boşta sıvı soğutucu ile ne yapıcam 1714397022 @Mehmet Yılmaz hocam sizin bir bilginiz var mıdır kusura bakmayın rahatsız ediyorum da bulunduğum şehrin hava sıcaklığı 14 derece ama buna rağmen sıvı soğutucu ile 5600 boşta 48-55 derece
  5. Sanko

macunluk sorun olduğunu düşünmüyorum çünkü powerbostta bile en azından 35-38lerde olabilirdi çünkü o coolermasteri pc bozulmadan öncede kullanıyordum 30 derece civarıydı yanlış hatırlamıyorsam boşta kalitesiz macunda da 5 derece fark etse desek bu kadar ısınmaz evet biliyorum o 5 derece bile...
  6. Sanko

yok ilkini sildim sonra sürdüm powerboostu da mecburi aldım 1713972978 şu an bazen 50 bazen 40 oluyor bi ara full 50lerde geziyordu
  7. Sanko

ilki zaten bitmek üzereydi 2.si tam olması gerektiği kadar sürdük
  8. Sanko

tam üstü kaplayacak şekilde sürdük ilki cooler master mastergel pro v2 idi 3 çizgi taktiği ile kaplarken 3. çizgide bitti sonrasında ise powerboost tg 5102 sürdük ama fazla veya az sürsek yine belli bir ısıda kalırdı
  9. Sanko

1 ay önce bilgisayarımın anakartı bozulmuştu o yüzdende bilgisayarımı kullanamıyordum dün yeni anakart aldım toplama işinde de psu bağlantılarından anlamadığım için bir arkadaşımdan rica ettim sistemimi topladı fakat işlemcim boşta 78 dereceleri görüyordu hatta birkaç kez pc ısı yüzünden kendi...
  10. Sanko

Yardım 3060ti için 600 waat PSU yeterli midir?

bu arada kullandığı psu'nun 750w 85+ bronze modelini kullanıyorum neredeyse 1,5 yıl oldu hiçbir sorun çıkarmadı bana ki 2080 ti ile kullanıyorum güç yiyende bir ekran kartıdır kendisi
  11. Sanko

2080 ti SLI'da 750w psu yeterli midir

2080 ti bende zaten var 1 tane hali hazırda yeni 1 tane alsam diye diyorum 1710162920 hocam benim bildiğim köprü kullanınca tek kart haline geliyor o şekilde destekliyor
  12. Sanko

2080 ti SLI'da 750w psu yeterli midir

Merhabalar sistemimde MSI'ın ventus modeli 2080 ti var ve Highpower'in 85 plus 750w bronze sertfikalı bir psu var eğer ben 1 tane daha 2080 ti ve sli köprüsü alsam bu psu bana yeterli mi
  13. Sanko

Yardım stockfish de daha hızlı olabilmek için işlemciye overclock yapmak istiyorum

14900ks büyük fark yaratır 12400'ün aksine fakat imkanınız varsa am5 soket bir anakart ve işlemciye geçin intel ölü yatırım oluyor genelde amd biraz daha ileriye dönük oluyor
  14. Sanko

Furmark prime95 değerleri normal mi?

he knk bugün 3 mart dimi kör seni 2 saat yok cahil yok lale yok bilmem ne diyon agresif ben oluyom harbi senin gibi insanlar kapatılsın kendinizi bi bok zannetmeyin artık
  15. Sanko

bırak zaten senin gibi insanlarla uğraşmaktan bıktım yeter artık
  16. Sanko

2mizde bunu çiçek anlamında lale demediğini çok iyi biliyoruz boş yapma profilinde 1 uyarı görünmemesi için laf kalabalığı yapma ölmezsin 1 uyarı görününce
  17. Sanko

he ayn knk ayn şimdi de wikipedia iyi taktikmiş
  18. Sanko

@Mehmet Yılmaz
  19. Sanko

ppppğ
Top Bottom