Arama sonuçları: *

1. V

❌İndirim Bitti! Kingston XS1000 Red 1TB Taşınabilir SSD + Rubber Sleeve 3 Pack

ilan çok açık ssd ve kılıflar gelmesi lazım göndermezse amazonun ayıbı , iptal etmeyin bence
  2. V

❌İndirim Bitti! Patriot P320 2TB 3000/2200MB/s Gaming Gecesi Tükenebilir 3699 TL!!!

Daha üst modelini gen4 olanını satıyorum 3500tl sıfır kutu ekim 2025e kadar garantili amazondan alınma. https://forum.donanimarsivi.com/ikinciel/her-butceye-uygun-marka-model-1tb-2tb-m-2-ssdler-sifir-kutu-fatura-garanti.18298/
  3. Her bütçeye uygun marka model 1TB-2TB M.2 SSD'LER *Sıfır kutu fatura garanti*

Her bütçeye uygun marka model 1TB-2TB M.2 SSD'LER *Sıfır kutu fatura garanti*

TELEFON: 534 206 20 25 SADECE WHATSAPP İLE ULAŞIN LÜTFEN ARAMA YAPMAYINIZ! Selamlar , hepsi sıfır kutu açılmamış fatura ve garantili olmak üzere m.2 SSD 'ler satılıktır.Değişik zamanlarda alınmışlardır garanti süreleri en az 15 ay en çok 23 aydır! FOTOĞRAF ORJİNAL ÜRÜNLERE...
  4. V

Sarı sitede 400tl'ye varan indirim kuponları!

Taktik uygun fiyat vermek :D
  5. V

Mobil uygulama ikinci el kısmına girince kampanya afişi çıkıyor ona tıklayın ilgili kategori ve indirim miktarları yazıyor, benim sattığım bazı ssd'lerde 400tl indirim geçerli baktım , fakat her bilgisayar üründe geçerli değil , bilgisayar aksesuarlarda 250tl kupon var mesala.
  6. V

Bir kaç ay önce yapılan kampanyaya benzer bir kampanya yapmışlar , belirli kategorilerde 150tl'den 400tl'ye kadar indirim yapıyor param güvende alışverişleri için.3-6 Eylül arası.
  7. 2 TB Leven JP600 m2 SSD 3000TL *SIFIR KUTU FATURA GARANTİ*

2 TB Leven JP600 m2 SSD 3000TL *SIFIR KUTU FATURA GARANTİ*

TELEFON: 534 206 20 25 SADECE WHATSAPP İLE ULAŞIN LÜTFEN ARAMA YAPMAYINIZ! Selamlar , 2 tb LEVEN marka SSD'ler satılıktır , ürünler sıfır kutusunda faturalı garantilidir (Bir tanesini açıp kendi bilgisayarımda hızlarını test ettim sonuçlar aşağıda) , Kasım 2025'e kadar garanti devam...
  8. V

🔥İndirim Belgelerle II. Abdülhamid Han 18 TL

Benim ilk mesajım çok açık manipülasyon yapan ilber ,onu korucam diye de sonra manipülasyon yapan sensin.Sıcak fırsat bölümünü daha fazla kirletmeye gerek yok,Allah selamet versin.
  9. V

Ortada manipülasyonun dik alası var , benim mesajımın bir cümlesini alıntılayıp devamındaki soruya cevap vermemenden belli manipülasyon olduğu.Sen de çok iyi anladın ki mesaj şu "Filistinliler veya o bölgedeki çeşitli inançlardan insanlar atıyorum 10 hektar toprak sattıysa sattı sen de aldın...
  10. V

Toprak önemli değil mi?Başka bir şey konuşmaya gerek yok zaten.Hayır sanırsın devleti hiç edenler sonra çok bişy üretti :D Uzatmaya gerek yok tarihi ideolojilerle daha önemlisi yalan,çarpıtma ideolojilerle konuşamayız. Ülkenin en büyük denen tarihçisi "filistinliler de toprak sattı" diyerek...
  11. V

biri demiş fesli biri demiş a haber tırı vırı , oysa ben ikisi ilişkili de bir şey yazmadım , Abdulhamid 30 küsur sene çok zor durumda kalmış her yerden saldırı yiyen imparatorluk yönetti ve ayakta tuttu onu deviren yahudi ermeni ittihatçı ortaklığı 3-5 sene geçmeden ortada kuş kadar toprak...
  12. V

İslam düşmanlığını belgeli tarihi gerçekleri çarpıtarak hatta yalanlarla gösteren yeri geldiğinde bunu hapis silah idam zoruyla yapan rejimin ürünleri sallamış da sallamış.Abdulhamid en büyük Osmanlı padişahlarından biriydi onu deviren yahudi ermeni vs yandaşları üç beş sene dayanamadan ülkenin...
  13. V

🔥İndirim Sırma,Akmina,Hayat Markalı İçeceklerde %45 İndirim Fırsatı Başladı🔥😱

Boykot çok basit ama etkili bir yöntem müslüman olmasa bile insan olabilenler için.
  14. V

🔥İndirim G.Skill 64GB(2x32) Flare X5 EXPO 6000mhz CL30 DDR5 Ram ₺ 8.799,18

1k indirimi anlayamadım nasıl oluyor
  15. V

Superonline yayın sitelerini kısıtlıyor mu? 500 megabit internet takılıyor!

Bende de comnet var , normalde gayet iyi hızı ancak sık sık internet yoknuş gibi kilitleniyor , bir bağlantıya tıklıyorum açılmıyor arka arkaya 5,10 kez tıklıyorum açılmıyor , sonraki tıklamamda saniyede sayfa açılıyor her gün defalarca oluyor bu neden çözemedim.
  16. V

🔥İndirim Getir İndirim Kodu

teşekür
  17. V

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

vakıf platinium ile evet 3 taksit yapıyor kartın kendisi ama normal world yapar mı bilgim yok , ceptekazan uygulamasına bakın orada peşine taksit kampanyaları listeleniyor , e ticaret veya elektronik sektörü varsa yapar.
Top Bottom