Arama sonuçları: *

1. H

Çözüldü✓ AMD EXPO ÖZELİĞİ NEDİR?

upupup++
  2. H

sağol bildirimin için
  3. H

hocam sağol yardım için ama küçük bir bilgi paylaşır mısın nedir bu teknoloji acaba neden o rami önerdiniz acaba belirttiğim ramler kötü mü 1711474338 Yanlış anlamayın bilgi almak için sordum
  4. H

AMD EXPO özelliği nedir benim işime yarar mı? İşlemcim Ryzen 5 7500F ramlerde bu özelliklerin bulunması bana ne katkısı var https://www.trendyol.com/corsair/vengeance-rgb-32gb-2x16-ddr5-6400-mhz-cl36-ram-p-784829825 (bunu almayı düşünüyordum)...
  5. H

Çözüldü✓ SIVI SOĞUTMA TERCİHİ 2. Sayfaya bakın

Kasayı ölçtüm biçtim tek sorun şu oluyor uzunluk 27.7cm benim kasanın 27cm vidalamada sorun yaşatır mı sizce
  6. H

Peki 2. sayfanın sonunda bir fotoğraf var oraya sığar artic liquid?
  7. H

Açıkça daha yeni aldım 1-2 hafta oldu olmadı ekran kartı çok yüksek derecelere çıktığını görmedim işlemci baya artıyor ama 1711377397 Evet 4060 ekran kartı
  8. H

sıvı soğutmayı geçtim sipariş vericem de tek sıkıntı sığacak mı acaba onu düşünüyorum CPU kablosu engel olur mu
  9. H

Cloud II Vs Cloud III

Kulaklık ulaştı mı deneyimi anlatır mısınız?
  10. H

Üst tarafa 240mm radiator gelse sığar mı sıkıntı çıkar mı arkadaşlar işlemci için güç kablosu sanki sıkıntı gibi
  11. H

Hocam soğutucunuz geldi mi?
  12. H

Hiç içime sinmiyor bu sıvı soğutma neden bilmiyorum
  13. H

Arctic liquid freezer 240mm nasıl sizce? https://www.teknobiyotik.com/arctic-liquid-freezer-ii-240-a-rgb-intel-amd-uyumlu-240mm-radyatorlu-2x12cm-p12-pwm-fanli-sivi-islemci-sogutucu-ar-acfre00093a.html?ref=akakce&v=1.67.3
  14. H

Çok iyi olur bekliyorum
  15. H

Yardım Ryzen işlemcim için termal macun önerisi

Soğutucunuz ne peki?
  16. H

| AMD Ryzen 5 5600 | 2 x 8 GB DDR4 | Gigabyte RTX 4060 8 GB | 512 GB SSD 21.999TL

Bence fiyatı güzel tek sorun m2'si bir miktar iyisini almaya bakabilirsiniz.
  17. H

Taciz Suçu islenen instagram hesabını savcılık bulabilir mi kaç günde bulabilir?

bu işler o kadar basit değil hesabın kimin açtığı saat kaçta açtığı hangi modeme bağlanarak attığı cartı curtu her şeyi kayıt altında tutuluyor yukarıda dendiği gibi veriler alınıp incelenir senin telefonun üzerinden yapılmadığı sürece doğru ifade vermene bak bir şey olmaz. Tabi bi avukat ile...
  18. H

Çözüldü✓ İki monitör arasında kaldım

G2412F daha iyi olur
Top Bottom