Arama sonuçları: *

1. LİMON

DACİA DUSTER 2023 SES SİSTEMİ TAVSİYE & ÖNERİ ?

hepinizin mesajlarını okudum teşekkür ediyorum zaten arabamda necwox marka android dokunmatik teyp var o multimedyaya uyumlu bir ses sistemi mi olması lazım 1708805804 internetten bakıtıgım kadarıyla araç ölçüleri 16cm çapta bu ölçülerde midrange öneriniz var mı marka konusunda cahilliğimi hoş...
  2. LİMON

DACİA DUSTER 2023 SES SİSTEMİ TAVSİYE & ÖNERİ ?

Merhaba dostlar daciaların ses sistemleri berbat bende sadece ön 2 kapı hoparlörlerini değişmek istiyotum parça isimlerini bilmiyorum yeni amfidir şudur budur çok bilgim yok. sadece uyumlu hoparlör taksam başka parçaya ihtiyaç olur mu ?? yardımlarınızı düşüncelerinizi bekliyorum teşekkür ederm
  3. LİMON

TUŞLU TELEFON ÖNERİSİ ?

Anneannem icin tuslu telefon bakiyoruz. Herhangi bir butce sikintimiz yok. Kaliteli bir tuslu onerebilir misiniz?
  4. LİMON

1500 TL İle Akıllı Saat Veya Bi̇lekli̇k?

Xioami Poco X3 Pro
  5. LİMON

1500 TL İle Akıllı Saat Veya Bi̇lekli̇k?

1500 TL ile F/P akilli saat veya bileklik ariyorum kararsiz kaldim ne onerirsiniz? Sp02 olmasini istiyorum.
  6. LİMON

500-600bin TL arası araba

Hocam tamamen size kalmiş Bayon da guzel ama atmosferik. Performans olarak üzebilir ama donanimsal acidan memnun kalirsiniz. Fabia ise turbolu performansi iyi bir arac. Aileniz eger genisse biraz kucuk gelebilir. Fabia da donanimsal olarak normal, yeterli bir arac. Tamamen size kalmis...
  7. LİMON

FİBER KABLO KESİLMİŞ ?

Hocam kesik kablonun fotografini koyuyorum.
  8. LİMON

FİBER KABLO KESİLMİŞ ?

Cidden hocam. Yani biz de sasirdik ev daha 0 bizden once oturan olmadi. Anlamadik.
  9. LİMON

FİBER KABLO KESİLMİŞ ?

Türk Telekom dan 2 gün önce modem kurmak icin evimize ekip geldi. Ama altyapiyi kontrol ettiklerinde üst kattan bize gelen fiber kablonun kesik olduğunu belirttiler. Arizayi giderip tekrar aramalarini söylediler. Bende baktigimda kablo kesilmiş vaziyetteydi. Bu kabloyu baştan tekrar mi cekmek...
  10. LİMON

Ayağıma paslı raptiye girdi bir sıkıntı çıkarırımı ?

Hocam en kısa sürede hastaneye görünmeniz iyi olur. Sağlık bu aksatmaya gelmez.
  11. LİMON

13k bandı sistem öneri

Hocam anakartla işlemci pek uymamış gibi ama...
  12. LİMON

AMD R3 4100 VE RX 6500XT ' li sistem?

Hocalarım bütçem 8.000 civarı var. Hangi ekleme çıkarmaları yapmam doğru olur sizce.
  13. LİMON

🔥 Üff ! Abdullah Hacıgül sistem inceleme videosu yayında !

Hayırlısı bakalım hocam. Bütçemiz uyarsa neden olmasın?
  14. LİMON

Psikopat mısınız? Psikopatlık Testi

23 çıktı :/
  15. LİMON

Frekans tv 3050 yeni sistem 9599 TL

Saat 20.11 stok bitmiş hocam. :(
  16. LİMON

Frekans tv 3050 yeni sistem 9599 TL

Hocam stok bitmezse alınır.
  17. LİMON

MSI mı Asus mu alınmalı

Asus güzel hocam.
  18. LİMON

• Dolar 86 kuruş düştü !

Bulmasın hocam ya PC alalım.
  19. LİMON

incehesap bugün hangi ürün 1tl olucak

1 TL değerinde bugün ürün yok galiba hocam.
  20. LİMON

Opera için Youtube Reklam engelleyici önerisi

Normal Opera kullanabilirsiniz.
Top Bottom