Arama sonuçları: *

1. K

3500 TL KABLOSUZ KULAKLIK ÖNERİSİ

Merhaba 3500tl'ye logitech g733 almayı düşünüyorum almadan önce burada konu açıp fikirlerinizi sormak istedim bu fiyata kadar g733den daha iyi kablosuz kulaklıklar var mı varsa önerilerinizi bekliyorum
  2. K

Çözüldü✓ Soğutucumu çıkardım geri takamıyorum

Geri taktım soğutucuyu ama macuna dokunamadım elimde yok diye PC bugün sıfır geldi 5dk işlemci macunla açık durdu bi sakıncası olur mu onu düşünüyorum
  3. K

Anakartıma Uyumlu soğutucu

Arkadaşlar Asus Rog Strix B550-A Gaming AM4 DDR4 5100MHz (OC) Anakart a perfan 120h uyumlu olur mu işlemci ryzen 5600
  4. K

Valla korkudan ne yapacağımı şaşırmıştım Allah razı olsun 😄 dediğin gibi arkaya düşmüş
  5. K

Arkadaşlar bi kule tipi soğutucu almıştım uyumlu değil sanırsam ayakları tutmuyor deliklere stok fanıda çıkardım şimdi geri takamıyorum bu deliklerde ayak olması lazım değil mi ben mi aptalım
  6. K

Logitech G733 bandı f/p kulaklık

Arkadaşlar merhaba kablosuz bi kulaklık arayışındayım logitech g435 bakıyordum fakat mikrofonu çok kötü geldi o yüzden logitech g733e yöneldim g733de bütçemi aşıyor fakat beklersem alabilirim g733 bandında daha ucuz bakabileceğim kulaklık var mıdır fikirlerinizi bekliyorum
  7. K

20k 3060ti Bilgisayar Aldım. H.o - G.o?

aslında siparişi bugun verdim anakartı değiştirebilirim siz hangi anakartı kullanırdınız ben anakarttan pek anlamıyorum ama ilerde de bi yükseltme yapacaksam işe yarar diye yükseltmiştim
  8. K

bende oradan aldım monza 3060ti psu ve anakartı değiştirdim
  9. K

Arkadaşlar merhaba forumda yeniyim biraz acemilik yapıp danışmadan bi bilgisayar aldım keşke önce danışsaydım tam olarak 20.000 tuttu bu kasa yorumlarınız nedir fiyatı yerinde mi iyi mi yapmışım kötü mü deneyimli arkadaşların fikirlerini bekliyorum
  10. K

Ryzen 5 1600X ve RX 480 Nasıldır?

Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşların verdiği tavsiyelere dinleyerek 1600af ve rx 570 bakmaya karar verdim
  11. K

Yorumun için teşekkür ederim peki sıcaklığı kaçı geçmemeli?
  12. K

İkinci el bi PC toplamak istiyorum çok bütçem olmadığı icin ekran kartı ve işlemci buldum 1500tl toplam fiyat iyi midir diye danışmak istedim İşlemci: Ryzen 5 1600x Ekran kartı: MSI Twin frozer RX 480 8GB İkisi için 1500tl iyi fiyat midir garantileri yok temiz ise almalı mıyım? Ekran kartı...
Top Bottom