Arama sonuçları: *

1. T

NZXT H9 Elite Black Yardım

3 rbg'nin yanına 3 daha alıyorum kanka o yüzden rbg olanı tercih ettim zaten aynı fiyat nerdeyse 1710014534 Yükselticem zaten anakartı'da hocam
  2. T

Sıvı soğutucular hepsi am5 ya hiç am4 yok mu
  3. T

Rbg yok ama kardo bunda ya
  4. T

Böyle yapıyorum ozaman bunun yanına birde sıvı soğutma veya hava soğutusucu gider mi
  5. T

Ama bu kasaya anakartın gitmez diyorlar ondan dolayıda biraz üzüldüm.
  6. T

h9 elit vazgeçtim baya pahalıya gidiyor öyle ya NZXT H6 Flow RGB bunu alıyorum.
  7. T

Bunun Rgb versiyonunu alıyorum ve senin attığın cooler master alıyorum ozaman
  8. T

Peki önerdiğin var mı daha uyguna ama kaliteli olursan iyi olur :pikacu:
  9. T

Böyle alıyorum ozaman uyar demi anakart ve fan rbg kontrölcüler 1710009634 Veya Söyle yapıcam
  10. T

NZXT H9 Flow Black Tempered Glass USB 3.2 ATX Mid Tower Kasa bunu alıyorum ozaman daha iyi fiyat açısından uygun demi bu kasa ve alıcam fan ve bunuda alıcam hemen COOLER MASTER MASTERLIQUID ML240L V2 2x120mm RGB LED SIVI SOĞUTMA SİSTEMİ
  11. T

Ryzen 7 zaten işlemci
  12. T

Ciddiyim ama anakart yükselticem daha sonra sadece uyar mı diye sordum nzxt markasını tercih ediyorum yardımın için sağol
  13. T

Merhaba benim anakartım GIGABYTE B450M S2H 3600MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI DVI VGA mATX Anakart bu anakarta NZXT H9 Elite Black Tempered Glass RGB USB 3.2 ATX Mid Tower Kasa kasayı almak istiyorum ve yanına NZXT F120 RGB Core 3x120mm kontrolcülü siyah kasa fanı bunu alacağım. Uygun mudur...
Top Bottom