Arama sonuçları: *

• Users: huseyin
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. H

Mevcutta ssdim var ama m2ssd almak istiyorum yardımcı olur musunuz

Başlıkta dediğim Mevcutta ssdim var ama m2ssd almak istiyorum windows'u m2ye kurucam ssdeki bilgilerin silinmeden kalıp depo olarak kullanabilmem mümkün müdür ? cevaplayan arkadaşlarım için şimdiden teşekkürler 1631371859 dip not anakartım b450m 2sh ( uyumlu mu )
  2. H

"minorupdate2" adlı dosya virüs mü?

En üsste nşnşorupdate2 diye bişey indiriyor dosya konumunu açıyorum bunlar çıkıyor karşıma Virüs mü bu ne lütfen yardım eder misiniz
  3. H

Koltuk alacağımda MSI MAG CH120 X iyi midir ?

Koltuk alacağımda MSI MAG CH120 X iyi midir ? https://www.incehesap.com/msi-mag-ch120-x-gaming-koltuk-fiyati-46555/ fiyatı 2.300 e düşmüş normal fiyatı ne kadar bilmiyorum ama uygun mu fiyatı birde bu fiyat aralığında daha F/P bir şey önerir misiniz daha iyisi varmı alabileceğim son bir sorum da...
  4. H

Ramlerin mhz'lerinde sorun var mı kontrol eder misiniz lütfen

Arkadaşlar ramlar corsair 3000mhz 2x8gb olmak üzere anakarttaan dolayı max 2666mhz de O.C yapabildim ama CPU-Z deki değerli böyle garip geldi bana bilgili arkadaşlar yardımcı olbilir mi sorun görünüyor mu
  5. H

Windows10 pro 20h2'den , windows10 pro sürüm 2004 geçmek istiyorum yardım eder misiniz

Windows10 pro 20h2'den , windows10 pro sürüm 2004 geçmek istiyorum yardım eder misiniz , direk 2004 isosunu bulup format atmam mı gerekiyor yoksa bir kurulumla geçebiliyor muyum teşekkürler ( eğer ise ile geçebiliyorsam isosunun linkini bulamadım yardım eder misiniz )
  6. H

İntel işlemciye OC yapabilir miyim yardım pls

Merhaba arkadaşlar anakartım msi h410m vh pro işlemci i5 10400f (2.90 görünüyor şuanda ) ramlar 2x8 gb 3000mhz ( anakarttan dolayı max 2666'da kullanabiliyorum ) Ramları daha fazla arttıramıyorum sanırım yaptıgım araştırmalara göre , peki ya işlemciyi oc yapabilir miyim bilen bi arkadaş...
  7. H

Windows 8.1 Pro ( Ethernet driver sorunu ) İnternet yok Lütfen yardım edin.

Arkadaşlar konuyu tam olarak okuyup ona göre cevap verirseniz sevinirim. anakart msi h410 m pro vh - işlemci i5 10400f - gtx 1650s sistem böyle. Windows 8.1 Pro kurduğumda internet bağlantım yok , internetim çarpı görünüyor yani LAN kablosunu görmüyor , bu sırada Anakarta takılı ve ışığı...
  8. H

Ethernet kablosunu takmama rağmen internet gelmiyor

Arkadaşlar anakart h410 m pro vh - işlemci i5 10400f - gtx 1650s sistem böyle Dün aldım bu bilgisayarı sistemi montajladım , windows 8.1 pro kurdum işte , anakartta ethernet ışığı yanıyor arkadan ama bilgisayarda algılamıyor oradaki kabloyu nasıl çözebilirim bu durumu lütfen yardımcı olur musunz?
  9. H

i5 10400F işlemciye anakart önerisi

İşlemci i5 10400f , ekran kartı 1650super ramlerde 2x 8gb 3000mhz birde m2 ssd var bunların hepsine uyumlu b460m k almıştım ama ürün kırık geldiği için geri iade ettim şimdi incehesapta indirim gecesinden almak istiyorum şuan görünen...
  10. H

1000- 1200 TL ARALIĞINDA CURVED MONİTÖR ÖNERİSİ

1ms 144hz arıyorum 24inç duruma göre max 1350 ye çıkabilir bütçe curved ekran olmalı bir de çok özeniyorum curved olmasına
  11. H

2 Ağ internetinin hızlarını birleştirmek istiyorum

Modemin 6 dowland , 0,6 upluadı var ve telefon internetimin 20 dowland , 6 upluadı var ben bunların ikisini birleştirmek istiyorum böyle bir işlem gerçekleştirebilir miyim yardımcı olur musunuz
  12. H

i5 10400F için anakart önerisi istiyorum

i5 10400F için işlemci önerisi
  13. H

Windows 8.1 destekleyen işlemci önerisi

Beyler windows 8.1i destekleyen '' intel '' olmak zorunda bir işlemci almak istiyorum kafamda i5 10400f var windows 8.1 i destekler mi en iyi hangi işlemci ile 8.1 i çok verimli bi şekilde kullanabilirim teşşekürler
  14. H

Mekanik hisli klavye önerisi

Beyler bütçem max 100 TL mekanik klavye bulamayacağıma göre mekanik hisli klavye önerir misiniz çok teşekkürler
  15. H

Klavye önerisi bütçe 100tl FP uzmanları gelsin pls

beyler başlıktta net belirttim hadi bakiyim göriyim sizi :D xd https://www.hepsiburada.com/dark-force-mekanik-hisli-rainbow-aydinlatmali-turkce-q-siyah-oyuncu-klavyesi-dk-ac-gk1000-p-hbv00000fsh2i bu iyi midir ? bu arada fiyat max max max mx max max max 100 TL
  16. H

Sistemime uyumlu ek +8GB Ram önerisi

Arkadaşlar 1.5 ay oldu bir sistem aldım APU sistem 8gb ram ile topladım +8 daha eklemek istiyorum bütçem sınırlı 250 max önerir misiniz? R5 3400G Apacer Panther EK.08G2Z.GJC 8GB DDR4 3000Mhz RAM b450m s2h...
  17. H

Lol de tam ekran açmıyor import not support diyor

İşlemci r5 3400g ekran kartı vega 11 18.5 inç monitör vga ile bağlıyorum nolur yardım edin tam ekran oynayamıyorum teşekkrüler
  18. H

Beyler bir şey açarken işlemci kullanımı fırlıyor acil yardım

Pc yi formatladım sadece görev yöneticisini açarken bile %70 lere fırlıyor cpu 10 saniye sonra %5 lere kadar düşüyor napicam lütfen yardım edin nolur ( formatlamadan önce de böyleydi , sıfırlayım düzelir dedim yine devam ediyor ) İşlemci : Ryzen5 3400G Ram :8gb ssd: hyperx fury 240gb rgb...
  19. H

Bilgisayarı yeni aldım 2 haftada yavaşladı

Beyler sistemi yeni aldım 2 haftadır kullanıyorum pc 20 saniyede açılırken 2 gündür 1 dakikada açılıyor bekletiyor bişeyler dönüyor açarken neden olabilir sizce yardım eder misinz? 1596993422 Birde bir şey açtığımda işlemci kullanımı %100 e fırlıyor sonra 1 2 saniye sonra normal değerine dönüyor...
  20. H

Beyler yeni sistem aldım Ekranda yazılar bulanık oluyor

Selam dostlar , yeni bir sistem aldım ve 1 2 haftadır kullanıyorum sistem özellikleri şöyle B450m s2h anakartı 8gbram r5 3400g monitör : aoc 20 inç beyaz monitör şimdi beyler sorunum ekranda küçük yazılar bulanık oluyor , birde ekrnda karıncalanmalar geçişler oldugunu hissediyorum belli...
Top Bottom