Arama sonuçları: *

• Users: Clocker90
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Clocker90

LG 27GR83Q-B monitör kullanan var mı ?

Arkadaşlar bu monitörü almayı düşünüyorum. Kullanan arkadaşlar memnun mu, memnun olmadıkları konular vs. yorum yapabilir mi
  2. Clocker90

MSI G274QPF-E2 Monitör Sorunu

Arkadaşlar merhaba. msi g274qpf-e2 model monitör satın almıştım az önce elime ulaştı. Response time: Fast modunda ghosting vs. görünmüyor. Fakat Response Time: Fastest moduna sabit pencerede sorun yok fakat pencereyi sağa sola sürüklerken bile renkler bozuluyor, ghosting oluşuyor. Oyuna...
  3. Clocker90

Prime95 ve Furmark aynı anda çalışınca hata veriyor

Arkadaşlar prime95 üzerinden blend testi ile ram overclock stabilite kontrolü yapıyordum. Sadece prime95 tesinde 5 saat falan hiç bir sorun oluşmadı. testmem5 ile 2 saat test sonucunda hata çıkmadı. Fakat oyun ortamını simule etmek için furmark testi ile aynı anda başlatınca prime95 hataya...
  4. Clocker90

Crucial Ballistix Ram Overclock Sonucu

Arkadaşlar merhabalar. Crucial Ballistix 8x2=16 gb 3000 mhz Micron E-die C9bjz çipli ramlerime overclock yaptım. Şuanda 1.38v ile 3600 mhz 6 saat prime95, yaklaşık 2 saat süren TestMem5 sonucunda 0 hata ile stabil görünüyor. Aida64 gecikme testinde 61.7ns alıyorum. tCL:16 , TRCDRD:19 , tRCDWR:8...
Top Bottom