Arama sonuçları: *

1. S

Aquarius 5T11-RX6600XT alınır mı ?

https://www.gamegaraj.com/urun/aquarius-5t11-rx6600xt/ Alınır mı sizce? 1643126109 https://www.gamegaraj.com/urun/aquarius-5t11-rtx3060/ ikisi arasında kaldım 1643126241 DarkFlash DarkAir RGB 120mm Kule Tipi İşlemci Soğutucu ekliycem üstüne.
  2. S

8K TL'YE BU SİSTEM ALINIR MI?

3050 hangi kartın fiyat bandında olur? Bu sistemi almayıp beklemek mantıklı olur mu?
  3. S

Linkte yanlış yazıyor. EFE UYGAÇ-STAR/Intel Core i3 10100F/ASUS DUAL GeForce GTX 1650 OC 4GB/16GB DDR4/480GB SSD.
  4. S

Ayrıca SSD'yi SN570 olarak değiştireceğim alırken.
  5. S

Evet darboğaz sıkıntısı yok
  6. S

Sizce değer mi arkadaşlar? Genelde cs ve valorant oynuyorum ama başka oyunlar oynamakta istiyorum açıkcası Witcher , Assasins Creed , Forza gibi. https://www.itopya.com/efe-uygac-starintel-core-i3-10100fasus-dual-geforce-gtx-1650-oc-4gb16gb-ddr4480gb-ssdgeforce-es_h14738
  7. S

Laptop Type-C ile 165Hz Alamıyorum

Evet çalışmıyor , çünkü monitörü algılamıyor.
  8. S

Laptop Type-C ile 165Hz Alamıyorum

Selamlar, Monitör: VX2468-PC-MHD 24 inç 165Hz Kavisli Oyuncu Monitörü Laptop: Dell Latitude 7480 Kullanıcı El Kitabı | Dell Turkey Displayport to type-c kablo ile bağladığımda monitörü okumuyor. Arkadaşlarım desteklediğini söylemişti bu yüzden aldım kabloyu. Acaba bilmediğim farklı bir şey mi...
  9. S

DÜŞÜK GPU KULLANIMI SORUNU

+
  10. S

DÜŞÜK GPU KULLANIMI SORUNU

Oyunlarda ekran kartı kullanımı en fazla %20 25 arası oluyor. Sorunu çözemedim. Eskiden rahatça oynadığım oyunları fps droptan oynayamaz hale geldim. İşletim sistemim: İşlemci: AMD A8 5600K 3.6 GHZ Ekran kartı: NVIDIA 1050 TI RAM: Hyperx 2*4 8 GB RAM. Depolama: Kingston 120 GB SSD. Anakart: ASUS...
  11. S

GPU VE CPU'NUN PERFORMANSI DÜŞTÜ

Uzun zaman sorunsuz kullanmıştım ama ben
  12. S

GPU VE CPU'NUN PERFORMANSI DÜŞTÜ

1050 Ti ekran kartı ve amd a8 5600k 3.6 ghz işlemci kullanıyorum. Uzun zamandır sorunsuz kullanırken şuan işlemcim oyunda 1.3 ghz da ve ekran kartı kullanımı en fazla %18 (çok düşük neredeyse hiç yok gibi) . Haliyle oyunlarda sorun yaşamaya başladım. Yardımcı olursanız sevinirim. Değerler oyuna...
  13. S

NO VIDEO INPUT

hdmi donusturucu kullaniyorum ekran kartina takmak için. onboarddan almam icin anakarta takmam gerekiyor sanirsam? onu da yaptim olmadi sadece no video input yaziyor baska bi sey demiyor. 1587124627 hdmi donusturucu kullaniyorum ekran kartina takmak için. onboarddan almam icin anakarta takmam...
  14. S

NO VIDEO INPUT

Dün oyun oynarken aniden monitorumden goruntu gitti entering sleeping mode yazdi ve ardindan "no video input" yazdı ve oyle kaldi. daha sonra görüntü gelmedi. bilgisayarı kapadım açtım bir sey değişmedi hic goruntu gelmiyor. Denediklerim: 1- Ramleri sokup taktim. yerlerini degistirdim...
Top Bottom