Arama sonuçları: *

1. A

Msi vector gp68hx 13vh 144 hz laptopun ekranı kaç ms?

Msi vector gp68hx 13vh 144 hz laptopun ekranı kaç ms?
  2. A

Msi vector gp68hx 13 vh full hd 144hz modelli bilgisayarın ekranı kaç ms?

Msi vector gp68hx 13 vh full hd 144hz modelli bilgisayarın ekranı kaç ms?
  3. A

Max 74 bin TL laptop tavsiyesi

74 bin TL bütçem var ve kendime oyun ve derslerim için bir laptop bakıyorum. Üniversite öğrencisi olduğumdan sürekli hareket halindeyim o yüzden masaüstü alamam. içinde rtx 4080 ekran kartı olursa ve işletim sistemi içinde kurulu gelirse güzel olur.
  4. A

Max 74 bin TL laptop tavsiyesi.

74 bin TL bütçem var ve kendime oyun ve derslerim için bir laptop bakıyorum. Üniversite öğrencisi olduğumdan sürekli hareket halindeyim o yüzden masaüstü alamam. içinde rtx 4080 ekran kartı olursa ve işletim sistemi içinde kurulu gelirse güzel olur.
  5. A

MSI vector gp68hx laptop ekranı nasıl

Yakın zamanda msi vector gp68hx model laptop almayı düşünüyorum ama bazı arkadaşlarım o modelin ekranı kötü alma diyorlar. Sizce bu modelin ekranı dedikleri kadar kötü mü? Çıplak gözle bu ekranın kötülüğü fark edilebilir mi?
  6. A

Max 70 bin TL ekranı iyi gaming laptop önerisi.

70 bin TL bütçem var. Bir gaming laptop almak istiyorum. Ekran paneli iyi olmalı ve yeni oyunları iyi bir şekilde oynatabilmeli.
  7. A

Max 70 bin TL gaming laptop önerisi.

Sorunsuz max 70 bin TL gaming laptop önerisi.
  8. A

240 hz oyun için laptop tavsiyesi bütçe 70 bin lira bütçe.

240 hz oyun için laptop tavsiyesi bütçe 70 bin lira bütçe.
  9. A

70 bin TL ye içinde işletim sistemi kurulu olan 240 hz laptop önerisi

70 bin TL ye içinde işletim sistemi kurulu olan 240 hz laptop önerisi
  10. A

Msi gp68hx bilgisayar nasıldır?

Msi gp68hx (i7 13700hx rtx 4080 olan modeli) laptop almayı düşünüyorum da bu laptop alınmaya değer mi ve ne sıkıntıları var ekranı nasıldır?
  11. A

70 bin TL oyuncu laptopu tavsiyesi.

70 bin TL bütçem var bu bütçeye uzun süre dayanacak ve kaliteli bir laptop tavsiye edebilir misin güvenli siteden olsun lütfen.
Top Bottom