Arama sonuçları: *

1. M

Yardım yeni bir driver indirince eskisine ne oluyor?

merhaba ben yeni bi laptop aldim ve aldigim gibi tamirciye goturup windows ve driver yuklettirdim. ama RTX 4050 olan bu bilgisayarda valorant gibi bir oyunda 5-10 fps aldigimi gordum. ve ayarlarda ekran yenileme hizi 64hz olarak gosteriyor ama laptobun uzerinde olan sticer da 144hz yaziyor. cogu...
  2. M

Çözüldü✓ Bilgisayarım güçlü olmasına rağmen sadece oynlarda çok düşük (5-10) fps alıyorum

cok arkadasim win11 in sorunlu oldugunu ve optimizasyon sorunu oldugunu soyledi onlarin dogrultusunda bende win 10 sectim
  3. M

Çözüldü✓ Bilgisayarım güçlü olmasına rağmen sadece oynlarda çok düşük (5-10) fps alıyorum

nasil duzeltdin? hangi driveri kullandigima nerden baka bilirim? ve kotuyse onu nasil silip yenisini yukleye bilirim?
  4. M

Ben aldığımda Bi tamirci vardl ona götürdüm windowsu ve driveri oradan yükledi 1710352893 Driver var ama nerden bakacağımı bilmiyorum
  5. M

Herkese merhaba Benim bilgisayarım HP victus gaming laptop 16. Ekran kartı 4050 RTX 6gb İşlemci: Rayzen 5 serisi 13 cü nesil RAM: 16 GB SSD: 512 GB Bu bilgisayarda istenilen oyunda ama sadece oyunlarda 5-10 FPS alıyorum bilgisayarı yeni aldım ve windows 10 pro yükledim. Steamden cs2 yükledim ve...
Top Bottom