Arama sonuçları: *

1. S

Bu Monitörlerden Hangisini Önerirsiniz?

Hocam VA panel ve 1ms MPRT den dolayı bunu tercih edemiyorum
  2. S

27 Olarak LG ve BenQ arasındayım. LG: 27" , 2K, IPS, 300cd, 165Hz BenQ: 27", FHD, IPS, 400cd, 240Hz, dahili hoparlör
  3. S

Selamlar. Daha önceki konumda monitör tavsiyesi istemiştim. Oradan gelen tavsiyelere ek olarak bir kaç model daha beğendim. Bugün gidip alacağım ama arada çok kaldım. Evde 24" TN panel monitörüm var, gözüm TN panele çok alıştı, VA kesinlikle kullanamıyorum. Büyük ekranlı olmasını istiyorum...
  4. S

27” 2K Monitör Tavsiyesi

Listeme ekledim teşekkürler 👍
  5. S

27” 2K Monitör Tavsiyesi

Evet TN panel olduğunu biliyorum. VA hayatta kullanmam, IPS içinde eskiden tepki sürelerinde yavaşlık oluyor diyorlardı. Özellikle online ve FPS oyun oynayanlar için TN panel öncelikliydi. Halen aynı mıdır tabii bilmiyorum. Ek olarak renk uyumu evdeki monitörle uyumlu olsun diye TN bakıyordum...
  6. S

27” 2K Monitör Tavsiyesi

Selamlar. 27” 2K veya yine büyük ekranlı ve 165+ yenileme hızına sahip monitör arıyorum. Ana monitörüm şuan Acer XF240QS 165hz. Bunu yan monitör olarak kullanıp oyun için daha büyük bir monitöre geçmek istiyorum. Yayın vs yaptığım için ve çalışırkenki rahatlığına alıştığım için çift monitör...
  7. S

Öneri Casper ve Tüketici Hakem Heyeti Kararı Hakkında Destek

O zaman ben yarın vakit kaybetmeden tekrar yetkili servise cihazı götürüp ücret iadesi istediğimi belirtiyim. Eğer hatasızını veririz derlerse ve verirlerse kutusunu açmadan satarım, yok bir şey yapamayız derlerse maillerle beraber tekrar mahkeme yolu görünüyo gibi. Sancılı 2-3 ay yine...
  8. S

Hocam iade almadılar ki thh direkt yenisiyle değişim verdi.
  9. S

Merhabalar. Zamanında Hepsiburada üzerinden Casper 23.8" curved monitör almıştım. Aldıktan uzun zaman sonra (Monitörü ana ekran olarak kullanmıyordum) çok yoğun bir ghosting olduğunu farkettim ve servise gönderdim. Servis ürünü kusurlu bulmuş ancak kullandığım için servis dışı bırakmıştı. Bende...
Top Bottom