Arama sonuçları: *

1. O

Crucial T705 SSD TEMİN

Arkadaşlar merhaba Crucial yeni ssdsini tanıttı biliyorsunuz bu ürünü türkiyede nasıl güvenli bi şekilde temin edilir bide ssd hakkında yorumunuz nedir
  2. O

TOPLAMA PC ÖNERİ VE YARDIM LAZIM

sistemi beğendim ama merak ettiğim şey var 1-ram markasını bilmiyorum,ömür anlamında msi kadar uzun gidermi? 2-akakçeden dolandırılma gibi olay olmazmı bide kullanılmış malzeme gönderirlermi
  3. O

100bini çöpe at demişsin bi tık saçmalamışsın gibi geldi yaptığın sistem benimkinden farkı 4080 super olması ayrıyeten ramleri c40 seçmişsin farkettinmi bilmiyorum bide seçtiğin ssd benim seçtiğim ssdden %30 daha düşük okuma-yazma oranı var iki sistem arasında kalsam yine benimkini seçerdim :D
  4. O

Arkadaşlar aşşağıda toplamış olduğum sistemin parçaları yer alıyor sizden ricam sistem darboğaz yaparmı bide önerebilcek parça varsa belirtin.Ayrıyaten sistem kasaya uygunmu,sığarmı yani? https://www.vatanbilgisayar.com/asus-tuf-gaming-vg27aq3a-27-1ms-180hz-2k-fast-ips-oyuncu-monitoru.html...
  5. O

AMD İŞLEMCİLİ TOPLADIĞIM SİSTEM ÖNERİLERE AÇIĞIM

evet farkettim internetten sipariş verince cihazlara zarar gelirmi sizce?
  6. O

belli bir bütçe direk ekran kartına ayırmadım 100kyı geçmicek şekilde seçtim
  7. O

Samsung 1TB 990 PRO w/Heatsink M.2 (Okuma Hızı 7450MB / Yazma Hızı 6900MB) SSD bunu düşünmüştüm tüm sistem hakkında düşünceleriniz nedir
  8. O

anakartta niye msi pro tercih ettiniz ne gibi fark olur bide sıvı soğutmada fark olurmu
  9. O

ARKADAŞLAR BU SİSTEMİ OYUN+ÇİZİM PROGRAMLARINDA KULLANICAM YANİ RENDER VE OYUNLARDA STABİL ÇALIŞÇAK Bİ SİSTEM KURMAYA ÇALIŞTIM.Acemi şekilde yapılmış sistem siz buna göre eleştirilerinizi yapın lütfen
  10. O

Arkadaşlar merhaba masaüstü ilk kez pc toplicam bilgim az var ama yeterli değil lütfen aşşağıda belirtmiş olduğum sistemi inceleyip olumlu-olumsuz ve daha iyi olur dediğiniz parçaları belirtin teşekkürler. ZOTAC GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16GB GDDR6X 256Bit DLSS 3 Ekran Kartı-En kötü 4070ti süper...
Top Bottom