Arama sonuçları: *

1. A

Çözüldü✓ 30000 TL Laptop önerisi

Merhaba, öncelikle iyi forumlar. 30000 TL bütçe ile bir oyuncu laptopu arıyorum MUX switch, RTX 3060 ekran kartı gibi özelliklerde bir laptop arıyorum. Aklımda şu model var...
  2. A

Öneri Marvel’s Spider-Man vs Marvel’s Spider-Man GOTY

Oyunu ps5 de oynamak için satın alıcam ve aralarında 60 TL gibi bir fiyat farkı var(Goty olan 180 TL). Goty sürümü fazladan para vermeye değer mi ?
  3. A

Sistem Kurulum Hatası

DA-2 sistemim geldi. Alışık olduğum biostan farklı bir arayüzü var. Kurcalamada usb belleğimi taktım ve 1.sıraya yerleştirdim. Fakat böyle bir hata aldım sebebi ne olabilir ?
  4. A

DA 2 Yazılımını Kurma

Rufus ile kurmaya çalıştığım zamana windows failed to start hatası alıyorum. Secure boot açık gözüküyor. Bundan kaynaklı olabılır mı ? Nerede hata yapmış olabilirim ?
  5. A

DA-2 Sistem Alanlar Bakabilir mi ?

Sistemin faturası kutu içerisinde mi yoksa üzerinde mi geliyor arkadaşlar ?
  6. A

R3 2200 için Ekran Kartı önerebilir misiniz?

Ryzen 3 2200 için ekran kartı önerisi 650 w psu 4x2 ram Sisteme uygun bir ekran kartı arıyorum. CS:GO, LOL vb oyunlar için. Şimdiden teşekkürler :) Sıfır mı yoksa 2.el mi önerirsiniz ?
  7. A

DA Sistem Bilgilendirme :)

Arkadaşlar spec delta tekrardan stoklarda. Fakat Corsair ramler kalkmış. İlgilenen arkadaşlara duyurulur
  8. A

DA 2 İçin 144hz monitör önerisi

Fps oyunları ağırlıklı oynuyorum. 144 hz 2 monitör arasında kaldım. AOC 24" C24G1 https://www.itopya.com/aoc-24-c24g1-2xhdmi-dp-vga-144hz-1ms-freesync-full-hd-curved-gaming-monitor-/ Asus Tuf VG24VQ...
  9. A

DA 2 SİSTEM KASA DEĞİŞİMİ

Arkadaşlar sistemi oldugu gibi sipariş vericem v200 hava akışı kötü olduğu söyleniyor. Yerine hangi kasayı tercih etmeliyim ?
  10. A

DA 2 Sistem parçalar hakkında tavsiye

Öncelikle iyi akşamlar diliyorum. Bugün çıkan sistemi ilk alanlardanım. Şöyle bir hata yaptım ben. Ekran kartını 5700 xt yaptım fakat kasayı değiştirmedim ve siparişim şu an 550 w luk kasa ile duruyor. Siparişi tekrardan verecek birikimim yok, iptal edersem de ben iadeyi alana kadar sistem...
  11. A

Bu sistem alınır mı yoksa DA'nın çıkaracağı sistemi beklemeli miyim

Merhabalar, İşlemci: R5 1600 Ekran Kartı: MSİ GTX 750 Tİ Anakart: Asus prime A320M-F DDR4 16gb 3000 mhz Depolama: 1TB HDD , Bu sistem 1700TL ye alınır mı ? Sistemi alıp Ekran kartını mı güncelleyeyim yoksa DA'nın çıkaracağı yeni sistemi beklemeli miyim ? Her bir öneri altın değerindedir...
Top Bottom