Arama sonuçları: *

1. E

Müteahhitlik için mimarlıkmı okumak mantıklı olur inşaat mühendisliğimi

Dostlar birkaç mimara mühendise sordumda mimar inşaat mühendisinin gördüğü derslerin %75 görüyormuş mimar ünvanı aldıktan sonra hem proje çizebilir hemse şantiyede yapı denetimini sağlayabiliyormuş mimar biraz daha mantıklı geldide
  2. E

3. E

bilgisayarı tv bağladım hdmı ile görüntüsü çok kötü

dostlar selam vatandan dün philips marka hdmı kablosu aldım evde tv bağlayınca hz ve görüntü kalitesi çok kötü bunu nasıl düzeltebilirim
  4. E

aramızda mimar veya inşaat mühendisi varmı

hocam meslek hakkında soru sorcaktum
  5. E

6. E

Rehber mat sınav kazandırırmı

inşaat müh.
  7. E

inşaat müh kanka
  8. E

tyt 55 AYT 25 260 K GİRİYORUM ASLINDA İSTEDĞİM BÖLÜM 297 BİNDE ALIYOR
  9. E

dostum bilgin varsa biraz tavsiye verirmisin
  10. E

dostum 260 k istiyorum
  11. E

Kütüphanedeyken laptopta rehber mat videosu izliyordum biri geldi rehber iyi değil zor soru çözmüyor seni geliştirmez falan mert hoca daha iyi aklıma takıldı sizde öyle mi ben rehbet matematikten anlıyorum bolda soru çözüyorum sizce rehber mat sınav kazandırırmı
  12. E

İnşaat sektöründe iyi bir kariyer için mimarlıkmı inşaat mühendisliğimi ?

Dostlarım selam bayramınız mübarek olsun 30 yıla aşkın hafriyat işiyle uğraşıyoruz babam bu yıl hafriyatı azaltıp müteahhitliğe başlıyor bende bu yıl üniversite sınavına girip güzel bi kariyer yapmak istiyorum inşaat ile ilgili iki bölüm var aklımda ya inşaat mühendisliği yada mimarlık iki...
  13. E

Trigonometri için geometri bilmek gerekirmi

Trigonometri için geometri bilmek gerekirmi,geometri olmadan olurmu?
  14. E

Rehber mat AYT 15 net yaptırırmı

belki bir kaç konuya
  15. E

Rehber mat AYT 15 net yaptırırmı

dostlar ayt 15 nete ihtiyacım var limit türev integrali elicem bunlar hariç bütün öbür konulara çalışcam rehber mat çok kötü diyorlar sizce kampı hakkıyla bitirirsem 15 net kaparmıyım rehbet matematikle
  16. E

Jetlisans güvenilir mi ?

sağlam lisans daha iyi ve güvenilir onlarca ofis programı aldım 4 tane key aldım win 11 hiç bir şekilde sıkıntı yaşamadım tavsiye ederim
  17. E

İnşaat Mühendisİ Estetik Proje çizip imza atabilirmi

dostlarım selam inşaat müh ve mimarlık okumak istiyorum benim için iş olanağı, maaşları önemli değil aile şirketimiz var çoğu kişiye bu soruyu sorduğunda maaş iş olanağı gibisinden yorum yapıyor geçen bir mühendisten duymuştum İnşaat Mühendisİ 4 yılı bitirdikten sonra master yapıp Estetik Proje...
  18. E

Paragraf eksiklerimi nasıl kapatabilirim?

hocam Allah razı olsun çok teşekkür ederim makale ve kitao okumaları yapıyorum dedikleriniz deniz hocanın kampında var herhalde ordan ilerleyecem günde 2 saat paragrafa ayırıyorum hocam bir şey daha sorucam 210 k girmek çok zormudur sayısalda
  19. E

Paragraf eksiklerimi nasıl kapatabilirim?

Hocam teşekkür ederim peki önerileriniz neler paragrafta
  20. E

AYT 17 net için hangi konular çalışmalıyım

nasıl yani
Top Bottom