Arama sonuçları: *

1. E

Arkdaşlar ekran kartımı güncelledim(rx 560) driver açılmıyor yardım edebilir misiniz lütfen.

nasıl yükselticem kanka pek bilmiyorum da 1607593303 peki her neyse ben nasıl geri girebilcem driver ayarlarıma
  2. E

Arkdaşlar ekran kartımı güncelledim(rx 560) driver açılmıyor yardım edebilir misiniz lütfen.

Arkdaşlar ekran kartımı güncelledim(rx 560) ama driver hata verdi bende silip tekrar yükledim ve bu sefer de driver açılmıyor yine yardım edebilir misiniz lütfen silince renk ayarım vs de gitti yardım ederseniz sevinirim ve pek bilgim de yok açıkcası
  3. E

Bilgisayar özellikleri iyi mi fikir verebilir misiniz?

kanka adam tanıdığımız hani o yönden sıkıntı yok da sadece parçalar iyi mi yani rx560 güçlü mü acaba yada işlemci iyi mi güzel fps değerleri alır mıyım ben lol csgo oynarım çoğunlukla
  4. E

Bilgisayar özellikleri iyi mi fikir verebilir misiniz?

Fsp rgb üç fanlı kasa Power supply 500w 256 gb Samsung ssd Asus B250m (ikinci el) İntel İ5 6400 (ikinci el) 8 gb ddr4 ram 4 gb asus rx560 22 inç phillps 1920x1080 led monitör ( monitör VGA girişli heralde) 3850TL dedi toplayacak kişi ama nasıl bir toplama almalı mıyım? ( monitörüm bulunmamakta...
Top Bottom