Arama sonuçları: *

• Users: Imperium
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. I

Çözüldü✓ Corsair 5000x için hangi fan modelini seçmeliyim ?

Günaydın herkese, Corsair 5000x için yandaki üç fanlık boş kısım için af120 veya sp120 fanlardan birini alacağım. Bunlardan hangisini tercih etmeliyim? Yan kısımdaki fanlar intake mi yoksa exhaust fanı olarak mı kullanılmalı? Şu an için arka fan ve üstteki üç fanla toplam 4 hava çıkışı ve öndeki...
  2. I

Qhd ips monitör önerisi

İyi geceler, 4070ti super ekran kartlı sistemim için Qhd çözünürlükte, ips panelli, tercihen 240hz monitör arayışındayım. Her türlü önerinize açığım.
  3. I

Adaptive sync ve gsync farkı

İyi günler herkese, monitör arayışındayım da sorum olacaktı size. Genel olarak adaptive sync nedir gsync nedir bilgim var ama sorum farklı şekilde olacak. Gsync destekleyen monitörler Adaptive sync destekleyen monitörlere göre daha iyi kaliteye mi sahiptir? Temelde yaptığı iş aynı ama gsync bunu...
  4. I

Çözüldü✓ 5000 liraya kadar hoparlör önerisi

İyi günler, yeni kurduğum masaüstü bilgisayar sistemi için hoparlör almayı düşünüyorum. Logitech z407, Steelseries arena 3 veya Jbl Charge5 (arkadaşımın bana önerdiği hoparlör de bu) hoparlör modellerini buldum. Subwoofer olması çok gerekli mi bilmiyorum hoparlörler konusunda çok bilgim yok o...
  5. I

4070ti super için Qhd monitör mü yoksa 4k monitör mü almalıyım ?

Arkadaşlar günaydın herkese donanım arşivi forumundaki ilk konumu açmış bulunmaktayım :) Konu başlığında belirttiğim gibi 7800x3D işlemcili 4070 Ti super ekran kartlı bir sistem kurdum. Bu benim ilk masaüstü bilgisayar sistemim olacak daha önce hep notebook ve gaming laptop kullandım o yüzden...
Top Bottom