Arama sonuçları: *

1. D

Yardım İsmini koyamadığım bu sorunu nasıl çözebilirim?

İnternetimdeki sorunu nasıl çözeceğimi bulamıyorum. İnternette her türlü şeyi tam verimde yapabiliyorum ancak oyunlara giremiyorum sürekli oyunlardan düşüyorum, disconnect hatası alıyorum, maç aratamıyor, arkadaşlarımı lobiye geliyor ama ben onları göremiyorum, internetim var olmasına rağmen...
  2. D

Yardım İSMİNİ KOYAMADIĞIM BİR SORUN VAR

Merhaba Dsmartnet kullanıcısıyım internette hiçbir sorun yok discordda arkadaşlarımla konuşabiliyorum, internette gezebiliyorum, dosyalar indirebiliyorum, videolar izleyebiliyorum yani internet hızında hiçbir sorun göremiyorum ancak oyunlarda disconnect oluyorum. Aynı anda arkadaşlarımla...
  3. D

Yardım Pc mi yükseltmek istiyorum

Şuan kullandığım sistem i3-9100f rx570 8gb oc asus Prime 365 M-k 8 gb ram
  4. D

Yardım Pc mi yükseltmek istiyorum

Merhabalar şuanki kullandığım sistemde işlemcimi yetersiz buluyorum sistemimi yükselticem yardımcı olursanız sevinirim Almayı düşündüğüm ürünler şunlardır bu parçalarda beğenmediğiniz ve yerine ne önerirsiniz onu merak ediyorum şimdiden teşekkür ederim...
  5. D

2024 Ehliyet fiyatları hakkında

Merhaba bu ay sonunda işten çıkacağım ve yıllık izin vs parası alacağım. Bu parayla ehliyet almak istiyorum harç kurs her şeyle birlikte bu fiyat ne kadar oluyor ortalama?
  6. D

Pc yükseltmek istiyorum nasıl bir yol izlemeliyim?

Merhabalar, şu anki kullanmış olduğum pc özellikleri; PRİME B365M-k İ3-9100f rx570 8 gb oc 8 gb ram(Kingston KHX3000C15D4/8GX 8GB) 240 gb ssd 500 gb harddisk Konuya gelirsek işlemcimi güçsüz bulduğum için değiştirme hevesine girdim ancak 9. nesil işlemcileri destekleyen bir anakartım var ve...
Top Bottom