Arama sonuçları: *

1. N

Çözüldü✓ Minidump dosyama göz atabilir misiniz ?

10 dakika bu şekilde kaldı sıkıntı çıkmadı teşekkürler bakalım donma yapıcakmı ben psu yetersizliğinden şüphe ediyordum veya ekran kartında bir sıkıntı felan var diyodum bilmiyorum. Birde msı centerda fan ayarlarınıyöneten yapayzeka aracı var "FROZR AI" isminde bu açık durumda şuan sıkıntı yaparmı ?
  2. N

bilgisayarı yeni adlım daha 1 hafta oldu win 10 vardı içinde güncellemeyle win 11 yükseldi ben birşeye dokunmadım. Lisansız. Ama cmd ile hızlı başlatı kapattım "powercfg /hibernate off" komutuyla
  3. N

cd-rom yok varsada nasıl kesicem hiçbir fikrim yok testi yaparken usb takılıydı rufusla windows 10 isyu yazdırıyodu arkada belki onu görmüştür pek anlamadım. Birde hızlı başlat diye bir seçenek yok 1711401234 5 dakika buşekilde çalıştı mavi ekran vermedi ama bakalım pc birden bire donacakmı...
  4. N

Anlayan biri varsa yardımcı olursa sevinirim pc sık sık olmasada birden bire kitleniyor webde gezerken bile mouse klavye falan çalışmıyor şimdi ise occt de power test yaptığımda mavi ekran yedim teşekkürler şimdiden. MİNİDUMP
Top Bottom