Arama sonuçları: *

1. E

Vxe R1 Mouse Yardıma İhtiyacım Var

sağ ol hocam ama ambalajı açtığın takdirde iade kabul olmuyormuş maalesef arada kaldım o yüzden
  2. E

Aynen az buz bi miktarda değil o yüzden kullanan biri arıyorum ki öğreneyim :D Ben askerdeyken kaybetmişler mousemin kendi alıcısını ondan arıyorum bende
  3. E

Ama işte 2k donglede satmıyorlar. Bu mouseyi satan yabancı bir siteye sordum o da şöyle cevap verdi; Hello, Eren. Thanks for contacting, we are more than happy to help you. I am so sorry that we currently don't have a specific 2K dongle available for purchase. You might want to check...
  4. E

Onlarda uyumlu olmadıklarını söylüyorlar ancak mouse 2kya kadar destekliyor o yüzden kullanan veya bilen biri varsa yardımcı olur diye düşündüm
  5. E

Merhaba, VXE R1 düz modelini kullanıyorum. Maalesef mousenin içinden çıkan kendi usb dongle alıcısı kaybolduğu için kablosuz kullanamıyorum (bluetooth destekliyor ama kasıyor) Sitesindeki "VGN Dragonfly 4K Hz USB Reciever Dongle" ürünün bu mousenin bendeki modeli ile uyumlu olmadığı yazıyor...
  6. RX 6600 R5 5500 Oyun Bilgisayarı

Kocaeli RX 6600 R5 5500 Oyun Bilgisayarı

Aciliyeti olduğu için kısa süreli bu fiyata koydum. Pazarlık kesinlikle yoktur. Bu fiyatta böyle bir sistem bulamazsınız. Yer; Gebze/Kocaeli Aramak ya da mesaj atmak isterseniz; 543 906 23 65 Kutu Garanti Fatura Mevcut ( Garanti Kasım’a Kadar) • Ekran Kartı: Sapphire Pulse Radeon RX 6600 •...
  7. E

Efe Uygaç Proteus RX 6750 XT Sistem

bunada bakmıştım hocam oyun testlerine bakınca sanki attığım daha önde duruyor 2k sistem için
  8. E

Efe Uygaç Proteus RX 6750 XT Sistem

Selamlar arkadaşlar, max seviye 25 bin tl olacağını düşünürsek 2k monitörde bundan daha iyi performans verecek sistem bulamadım, bu fiyata bu alınır mı? 4060 ti olanlarıda inceledim bu daha üstün duruyor performans olarak
Top Bottom