Arama sonuçları: *

• Users: OguzKR
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. O

Ab 350md3v ryzen 5 5500 4060 ekran karti Darboğaz yapar mi

Ab350m-d3v ile ryzen 5 5500 sistemim var 4060 istiyorum ekran kartını yüksek kullansa bile yeter uyumlu olur mu
  2. O

Yardım GTA 5 online araba sürerken Uzun Yolda donması

GTA 5 Online'da araba sürerken Uzun Yolda aniden oyun donuyor ve 2 saniye sonra geri açılıyor Ama çoğu zaman böyle oluyor araba sürerken sadece
  3. O

Assassin's Creed Valhalla mı Assassin's Creed odyssey mi oynamalıyım

Ikisi de bende var Assassin's Creed odyssey şuan 110 GB ikisini de oynamıştım daha önceden o zaman vallaha 158 gb'tı ve çok büyük ve hiçbir şey anlayamıyordum Assassin's Creed oyunlarını bitiren biri olarak anlamadım Assassin's Creed Vallaha kaç GB onu bir yazar mısınız Bir de hangisi...
  4. O

GTA v'te hikaye modunu sıfırlarsak online modu sıfırlanir mı

( Biliyorum biraz sacma soru ama )Merhaba Eskiden kalan GTA'da bir ilerlemem vardı hikaye modunda sıfırlayıp tekrar hikaye modunu oynamak istiyorum yeniden oyuna başla seçeneği var onu yaptığımda herhangi bir şekilde online daki hesabım sıfırlanmıyor değil mi
  5. O

Ab350m-d3v ve ryzen 5 5500 e nvidia ekran kartı önerisi

Bu parçalara hangi ekran kartını önerirsiniz
  6. O

Ryzen 5 5500 ile rtx 4060 darboğaz yapar mı

Rtx 4060 ile ryzen 5 5500 darboğaz mı yaparsa çok mu yapar
  7. O

Ryzen 5 5500 ab350m-d3v ekran kartı onerisi

Ryzen 5 5500 ab350m-d3v ekran karti önerisi nvidia olursa iyi olur darboğaz yapmazsa sevinirim
  8. O

RX 570 ryzen 5 5500 ile Assassin's Creed odyssey oynanır mı ?

RX 570 ryzen 5 5500 Assassin's Creed odyssey oynatır mı oynatırsa kasar mı
  9. O

Yardım Ryzen 5 5500 İçin Nvidia Ekran Kartı Önerisi

Ryzen 5 5500 Ab350m-d3v Sistemim var ekran karti önerisi alabilir miyim Nvidia olursa iyi olur
  10. O

Yardım Game Booster kasada Power tuşuna basınca geç açılıyor

Gamebooster kasada normalde power tuşuna basınca eskiden direk açılıyordu suan biraz bekletiyor sert basınca açılıyor bilen varmi bilen varsa söylesin
  11. O

Ekran kartı sürücüsünü güncelleştirmek FPS arttırır mı Ya da güvenli mi

Merhaba RX 570 ekran kartına sahibim 6 aydan beri ekran kartının sürücüsünü güncelleştirmiyorum cs2'de 150 200 valorant'ta aynı Şimdi ben güncelleştirsem FPS artar mı azalır mı performans artar mı bozulur mu
  12. O

TL ile Karttan dolarla Steam atmak

Şimdi benim kuzenim CS go'da bir şey Skin almak istiyor 18 yaşından da küçük olduğu için dolarla alışveriş yapamıyor Peki steam'e TL olarak atsa Steam onu dolara çevirebiliyor mu
  13. O

Ab350m-d3v ryzen 5 5500 icin nvidia ekran kartı önerisi

Ryzen 5 5500 Ab350m-d3v icin nvidia ekran karti onerisi
  14. O

Ab350m-d3v anakarta hangi ekran kartı alinir?

Merhaba ab350m-d3v anakartım var hangi ekran kartını onerirsiniz
  15. O

AMD Anti Lag + ban olayı CS 2 için düzeldi mi?

Internetten Amd anti lag +yı açınca ban yiyorlarmis suan bu durum duzeldi mi yada kapatırsam Valorant a etki eder mi
  16. O

MSI ekran kartı AMD mi Nvidia mı

Merhaba benim MSI RX 570 ekran kartım var Ben buna AMD radeon mu yoksa Nvidia mı kurmam lazım
  17. O

500 liraya mousepad önerisi

Merhaba valorant oynuyorum 1000 dpi 0.9 İçin mausepad önerir misiniz
  18. O

Bilgisayar kapalıyken klavyenin ışığı yanıp sönüyor

Merhaba Bilgisayarım kapalıyken klavyenin ışığı bir anda yandı 10 saniye sonra geri döndü İnternete baktım bulamadım Bunun çözümünü öğrenebilir miyim?
Top Bottom